reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
A co do prenatalnych. Ja odpuszczam te pierwsze.
W poprzedniej ciąży się okazało że USG miałam u swojej, bo i sprzęt i, ten cały certyfikat miała, w ramach wizyty. Wszystko posprawdzala kilka razy, tłumaczyła jak krowie na rowie, ale że ciąża wyczekiwana, po kilkunastu latach to byłam tak zdenerwowana , że dziecko miało tak wysoki puls , że kazała iść mimo wszystko na NFZ (wiedząc , że jest wsio ok, byłam spokojniejsza) i tam puls serduszka się unormował.
Teraz podziękuję. Co ma być to będzie. Połówkowe jeśli będą miały pokazać to pokażą (odpukac) żeby móc się przygotować czy już reagować i leczyć.
A pappa z racji wieku mi wyjdzie jaka wyjdzie. Nic na to nie poradzę.
Zresztą wszystkie przepływy miałam co wizytę robione również. Nie wiem. Może mi się trafiła jakaś pedantka. Co sama siebie kontrolowała? Mam nadzieję tylko że ta ciąża przebiegnie spokojniej niż pierwsza.
 
Dziewczyny! U mnie w firmie stwierdzono covida u jednego z pracowników. Co prawda na innej zmianie ale wiem, że tam znajomi maja to w d... i się widują i mieszaja zmiany, a z tej zmiany na której jestem jedna z osób będzie miała testy. Wizytę mam u lekarza 29.12 a nie chciałabym być na kwarantannie. Mam opcje pracować zdalnie, oraz cały tydzień w grafiku poprawić ze byłam zdalnie by mnie w razie czego kwarantanna nie złapała ale musiałabym powiedzieć pracodawcy, że jestem w ciąży :/ zły nie będzie, bo firma jest naprawdę pro w tym temacie, ale nie wiem co robić. To dopiero początek i nie chciałam nikomu jeszcze mówić :/
 
reklama
Pojedynczy wynik nic mi nie mówi, tylko przyrosty, a taka liczba jest dla przedziałów 7-8;9-12 tydzień
73593DFB-DB19-4368-9676-5C1CFB07D31D.jpeg
 
Do góry