reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
A jaka jest różnica w badaniu hcg a bhcg? Cenowo jest kolosalnie bo hcg 44 zł a bhcg 77 zł :/ robicie to na NFZ? Czy prywatnie?
Ja robiłam prywatnie. W moim labo bez względu na to czy bhcg czy hcg koszt to 56zl. Różnica jest w wykonaniu badania. Wynik HCG miałam od razu tego samego dnia a bhcg za dwa dni by był. Takie info dostałam w labo. W większe szczegóły nie wnikalam ;)
 
Ja dzis kolejna betę robilam, czekam do 17.00 na wynik..
Ogólnie pojawiły się chyba u mnie mdłości i produkcja śliny x 100%
Ale czy tak szybko to jest możliwe..
 
Ja dzis kolejna betę robilam, czekam do 17.00 na wynik..
Ogólnie pojawiły się chyba u mnie mdłości i produkcja śliny x 100%
Ale czy tak szybko to jest możliwe..
Głowa robi swoje :) ja miałam objawy nawet nie będąc w ciąży 😂 a teraz kiedy jestem i nie myślę o objawach tak usilnie to chce mi się tylko spać i raz na jakiś czas mnie coś zamdli, a wcześniej miałam wszystkie książkowe ;)
 
Dziewczyny, czy u którejś z Was było coś nie tak z wynikami badań na różyczkę? Oczywiście przed rozpoczęciem starań moje badania wskazały przebycie choroby/skuteczne szczepienie. Niestety w piątek IgM wyszło dodatnie co może oznaczać obocnie toczącą się chorobę lub bardzo niedawno przebytą - co oczywiście byłoby szalenie niebezpieczne dla ciąży :( Wiem, że pierwszą rzeczą powinna być konsultacja z lekarzem i wlaśnie na nią oczekuję... ale chciałam sprawdzić czy może Wy miałyście jakieś doświdczenia i jak to się zakończyło?
 
Ja dzis kolejna betę robilam, czekam do 17.00 na wynik..
Ogólnie pojawiły się chyba u mnie mdłości i produkcja śliny x 100%
Ale czy tak szybko to jest możliwe..
Lisa kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? My chyba jakoś koło siebie jesteśmy z terminem. U mnie OM 12.11, dzisiaj mam 17dpo.
Co do objawów to u mnie najbardziej bolą cycki, mam mega kosmiczne wzdęcia i wczoraj cały dzień biegunka. Nie mam mdłości w ogóle, tzn nie wymiotuje. Czasami mam takie uczucie, że mi niedobrze Ale zaraz mija.
 
Lisa kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? My chyba jakoś koło siebie jesteśmy z terminem. U mnie OM 12.11, dzisiaj mam 17dpo.
Co do objawów to u mnie najbardziej bolą cycki, mam mega kosmiczne wzdęcia i wczoraj cały dzień biegunka. Nie mam mdłości w ogóle, tzn nie wymiotuje. Czasami mam takie uczucie, że mi niedobrze Ale zaraz mija.
OM miałam 15.11 dziś mam 16dpo..
Piersi raz bola raz nie.. Ale właśnie zauważyłam że zaczęło mnie mdlić..
 
reklama
Do góry