reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Właśnie byłam na becie, wynik dzisiaj już o około 16 będzie. W środę powtórka.
Zapisałam się do mojej Pani ginekolog i jedyny termin był na środę teraz bo następny dopiero 13 stycznia. Czy to nie za wcześnie by iść do lekarza? Będę miała tylko jeden wynik bety i będzie to 4t4d

Ja bylam teraz z 4t4d i u mnie nic nie bylo widac oprocz powiekszonej macicy i grubego endo. Ale ja bylam sprawdzic zrodlo plamien.
Teraz ide 23.12 i to bedzie 6t3d i mam ciuchutka nadzieje na serduszko. Wszystko zalezy kiedy doszlo do zagniezdzenia. U mnie najprawdopodobniej dopiero okolo 10dpo wiec troszke sie zeszlo. Z drugim synkiem zagniezdzenie mialam duzo szybciej i juz w 6 tyg bylo widac
 
reklama
Tego 13 jak liczę będziesz miała skończony 8 jeżeli dobrze liczę. Myślę że to dobry czas, bo już wtedy zobaczysz serduszko. Jeżeli chcesz potwierdzić to jak najbardziej idź teraz. Myślę że jeżeli lekarz super to nic nie powie że szybko😀
u tej lekarki się leczyłam i stymulowalismy cykle by się udało, wiec chyba nic nie powie 😀 a chciałabym wiedzieć czy rok 2020 jest dla mnie i mojego męża najlepszym rokiem 😍
 
Mamuśki 😀 czy któraś z was ma już w planach kupienie detektora tętna ? Przeczytałam na internecie że może już wykryć w 9 tygodniu. Co o tym sądzicie ?
Ja mam w domu, co prawda ja jestem na czerwcowych, ale przeglądam trochę i wasze forum.
Generalnie polecam, jestem obecnie w 14 tygodniu i super słychać serduszko. Moim zdaniem super sprawa. Polecam
Wiadomo gdyby coś było nie tak to będzie za późno na reakcję, ale w każdej chwili mogę usłyszeć bobasa. Na początku jest problem ze znalezieniem, ale potem zajmuje minute.
 
Ja mam w domu, co prawda ja jestem na czerwcowych, ale przeglądam trochę i wasze forum.
Generalnie polecam, jestem obecnie w 14 tygodniu i super słychać serduszko. Moim zdaniem super sprawa. Polecam
Wiadomo gdyby coś było nie tak to będzie za późno na reakcję, ale w każdej chwili mogę usłyszeć bobasa. Na początku jest problem ze znalezieniem, ale potem zajmuje minute.
Od którego tygodnia zaczęłaś używać ?
 
Hej :) ja już po. Z miesiączki 7+2 z USG 6+6.
Po wielkości ciąża ciut młodsza.
Wszystko rozwija się prawidłowo widać było maleństwo i bicie jego serca. Nawet usłyszałam. Niesamowite. [emoji7]
Gratulacje, ja idę w środę bardzo się stresuje... Wtedy będzie 6 + 4 wg aplikacji mam nadzieję że będzie już coś widać
 
reklama
Do góry