reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Hej
Czy ktoras z was ma oprócz dni euforii i szczescia tez takie w ktorych dopada was dół i zastanawiacie sie po co wam to ?
Ja wlasnie dzisiaj mam swoj slabszy dzień 😔

Hej. Jeszcze nie miałam słabszego dnia, w którym myślałam „po co mi to” za to mam dni pełne obaw o zdrowie maleństwa.
Myśle, że takie słabsze dni są podyktowane naszymi hormonami.
 
reklama
Hej
Czy ktoras z was ma oprócz dni euforii i szczescia tez takie w ktorych dopada was dół i zastanawiacie sie po co wam to ?
Ja wlasnie dzisiaj mam swoj slabszy dzień 😔
Nie, raczej martwie sie o zdrowie malucha, czy wszystko bedzie dobrze, no i jak sobie poradzimy w nowej życiowej roli
 
Nie, raczej martwie sie o zdrowie malucha, czy wszystko bedzie dobrze, no i jak sobie poradzimy w nowej życiowej roli
Myślę, że każda przyszła mama ma takie myśli. U nas to będzie drugie dziecko, pierwsze ma ponad 7 lat, dawno wyszliśmy z pieluch. Nie pamiętam już jak to jest z bobasem i też się stresuję czy ogarnę. Zależy mi też na mojej pracy i boję się jak to będzie po takiej przerwie.
Umówiłam się już na pierwszą wizytę 22 grudnia, będę wtedy 5+6, pewnie jeszcze będzie za wcześnie na serce, ale chcę przed świętami już mieć za sobą chociaż pęcherzyk.
Miłego dnia wszystkim :)
 
Właśnie byłam na becie, wynik dzisiaj już o około 16 będzie. W środę powtórka.
Zapisałam się do mojej Pani ginekolog i jedyny termin był na środę teraz bo następny dopiero 13 stycznia. Czy to nie za wcześnie by iść do lekarza? Będę miała tylko jeden wynik bety i będzie to 4t4d
 
Właśnie byłam na becie, wynik dzisiaj już o około 16 będzie. W środę powtórka.
Zapisałam się do mojej Pani ginekolog i jedyny termin był na środę teraz bo następny dopiero 13 stycznia. Czy to nie za wcześnie by iść do lekarza? Będę miała tylko jeden wynik bety i będzie to 4t4d
Może być trochę za wcześnie. U mnie w tym dniu widać było tylko mała kropeczke.
 
Właśnie byłam na becie, wynik dzisiaj już o około 16 będzie. W środę powtórka.
Zapisałam się do mojej Pani ginekolog i jedyny termin był na środę teraz bo następny dopiero 13 stycznia. Czy to nie za wcześnie by iść do lekarza? Będę miała tylko jeden wynik bety i będzie to 4t4d

Tez byłam na wizycie jakoś w 4 tygodniu i usg pokazało pęcherzyk. Może będzie też tak u Ciebie. Trzymam kciuki ❤️
 
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było :D max kilka dni a tu tyle stron do nadrobienia! Witajcie nowe przyszłe mamuśki. Moje lekkie mdłości minęły, czuję się super, mam tylko ogromną ochotę na spanie :D w środę idę na USG, żeby sprawdzić czy wszystko dobrze.. :)
 
a 13.01 nie byłoby za późno? Przez te święta i nowy rok to ciezko się gdziekolwiek dostać :/
Tego 13 jak liczę będziesz miała skończony 8 jeżeli dobrze liczę. Myślę że to dobry czas, bo już wtedy zobaczysz serduszko. Jeżeli chcesz potwierdzić to jak najbardziej idź teraz. Myślę że jeżeli lekarz super to nic nie powie że szybko😀
 
reklama
Myślę, że każda przyszła mama ma takie myśli. U nas to będzie drugie dziecko, pierwsze ma ponad 7 lat, dawno wyszliśmy z pieluch. Nie pamiętam już jak to jest z bobasem i też się stresuję czy ogarnę. Zależy mi też na mojej pracy i boję się jak to będzie po takiej przerwie.
Umówiłam się już na pierwszą wizytę 22 grudnia, będę wtedy 5+6, pewnie jeszcze będzie za wcześnie na serce, ale chcę przed świętami już mieć za sobą chociaż pęcherzyk.
Miłego dnia wszystkim :)
Miałam wizytę dokładnie w tym dniu i już było serduszko, może u Ciebie też już bedzie ❤️
 
Do góry