reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny, a jak to u was było z okresem? Nie przyszedł... To logiczne 😃 ale ja zawsze przed okresem miała 2 dni takiego plamienia brązowego na wkładkach i już wiedziałam że okres zaraz będzie. Tym razem miałam tylko odrobinę takich naprawdę blado różowych kropelek... Odrobinę śluzu bardzo jasno różowo - brązowego i koniec. Trwało to standardowo 2 czy tam 3 dni ale ilość to mikroskopijna. Zastanawiam się czy to tak zwane plamienie implatacyjne było 🙂
U mnie czysto, było nieco 'suchych' dni, a teraz mam sporo mlecznego śluzu.
 
reklama
Dziewczyny, a jak to u was było z okresem? Nie przyszedł... To logiczne 😃 ale ja zawsze przed okresem miała 2 dni takiego plamienia brązowego na wkładkach i już wiedziałam że okres zaraz będzie. Tym razem miałam tylko odrobinę takich naprawdę blado różowych kropelek... Odrobinę śluzu bardzo jasno różowo - brązowego i koniec. Trwało to standardowo 2 czy tam 3 dni ale ilość to mikroskopijna. Zastanawiam się czy to tak zwane plamienie implatacyjne było 🙂
U mnie totalnie nic, zero, nul. Zazwyczaj przed @ miałam mega suchara a tu śluz. I to był znak sygnał że coś się dzieje 🤔
 
Dziewczyny, a jak to u was było z okresem? Nie przyszedł... To logiczne [emoji2] ale ja zawsze przed okresem miała 2 dni takiego plamienia brązowego na wkładkach i już wiedziałam że okres zaraz będzie. Tym razem miałam tylko odrobinę takich naprawdę blado różowych kropelek... Odrobinę śluzu bardzo jasno różowo - brązowego i koniec. Trwało to standardowo 2 czy tam 3 dni ale ilość to mikroskopijna. Zastanawiam się czy to tak zwane plamienie implatacyjne było [emoji846]
Ja miałam polecenie zrobienia hcg 10 dpo wiec juz wiedziałam że okresu nie będzie. :d wlasnie pisałam do mojej ginekolog jaki dzisiejszy wynik bety i odpisala ze widzimy się za 2 tygodnie dopiero czyli 7tc, bo wcześniej nie będzie nic widać [emoji2368]
 
Dziewczyny, a jak to u was było z okresem? Nie przyszedł... To logiczne 😃 ale ja zawsze przed okresem miała 2 dni takiego plamienia brązowego na wkładkach i już wiedziałam że okres zaraz będzie. Tym razem miałam tylko odrobinę takich naprawdę blado różowych kropelek... Odrobinę śluzu bardzo jasno różowo - brązowego i koniec. Trwało to standardowo 2 czy tam 3 dni ale ilość to mikroskopijna. Zastanawiam się czy to tak zwane plamienie implatacyjne było 🙂
u mnie identycznie, zawsze miałam brązowe plamienia. W pierwszej ciąży kilka dni przed nie miałam nic a nic, już czułam, że to znak na ciążę :)
 
u mnie identycznie, zawsze miałam brązowe plamienia. W pierwszej ciąży kilka dni przed nie miałam nic a nic, już czułam, że to znak na ciążę :)
teraz niestety za bardzo brzuch boli na okres, i taki śluz przed okresowy, dzisiaj jakby.. Hmm. Nie z krwią, ale jakby nitka ciemniejszego
 
Dziewczyny jestem po wizycie, ta mała bańka ( bo tak wygląda) ma 4 mm jest prawidłowo zagniezdzona, lekarz kazał zrobić 2x bete aby zobaczyć jaki będzie przyrost i na 16 grudnia kolejna wizyta
 

Załączniki

  • 20201202_184049.jpg
    20201202_184049.jpg
    478 KB · Wyświetleń: 91
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie, ta mała bańka ( bo tak wygląda) ma 4 mm jest prawidłowo zagniezdzona, lekarz kazał zrobić 2x bete aby zobaczyć jaki będzie przyrost i na 16 grudnia kolejna wizyta
Super, gratulacje!! :) kiedy miałaś ostatnia miesiączkę? Bo tak zasugerowałam się wymiarami i tym ze masz napisane u góry 5w1d i pomyślałam że chyba nie ma u nas zbyt dużej różnicy. Mi wlasnie z terminu ostatniej miesiączki wychodzić dzisiaj 5+1
 
Do góry