reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

A śpicie dobrze Dziewczyny? Bo ja mam problemy. Wstaje na siku dosyć często a około 4 się budzę i już nie mogę zasnąć.
Pomijam już te wszystkie głupoty jakie mi się śnią [emoji1] bo sny to zawsze miałam 'na grubo' [emoji23]

Byłam dziś na drugiej becie, za jednym zamachem zrobiłam sobie też inne badania. Także znowu będę odświeżać cały dzień stronę z wynikami nie mogąc się doczekać [emoji1]
 
reklama
A mnie od rana boli "chyba lewy jajnik" sama nie wiem co do końca..... Tak jakby kolka. Oczywiście zaczynam panikować [emoji2962][emoji2962][emoji2962][emoji85]

Zrobiłam aż rano test a jutro jednak chyba skocze jednak na 3 bete.
Tez mialam taki bol jajnika kilka dni temu który promieniował jakby do pachwiny. A teraz już normalnie brzuch mnie muli jak na okres [emoji57]
 
A śpicie dobrze Dziewczyny? Bo ja mam problemy. Wstaje na siku dosyć często a około 4 się budzę i już nie mogę zasnąć.
Pomijam już te wszystkie głupoty jakie mi się śnią [emoji1] bo sny to zawsze miałam 'na grubo' [emoji23]

Byłam dziś na drugiej becie, za jednym zamachem zrobiłam sobie też inne badania. Także znowu będę odświeżać cały dzień stronę z wynikami nie mogąc się doczekać [emoji1]
Tez mam ten problem! A najlepsze jest to ze wstaje o tej 4 i czuje się tak jakbym spala co najmniej 12 godzin. Dopiero później kolo południa lapie mnie zmęczenie
 
Gratulacje!!!! 🥰 Super. Jeju tak bym chciała już sama mieć to za sobą...

To wychodzi ze tylko ja sama miałam takie dziwne objawy 😃 u mnie póki co coś tam mokro jest, ale szczerze mówiąc bez szału.
Dziękuję 😊 No narazie się cieszę, że maleństwo jest prawidłowo zagniezdzone teraz 2 tyg czekać do kolejnej wizyty i czy serduszko będzie. Także za każdym razem będzie chyba jakiś stres :p
 
reklama
Do góry