reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
U mnie aplikacja pokazuje 3 sierpnia. Dzisiaj boli mnie brzuch i plecy tak jak zawsze przed okresem.. w dodatku moja córka świetnie wie ze została z mama sama w domu i zachowuje się jakby w nią diabeł wstąpił [emoji48]
 
Ja dzisiaj po trzeciej becie, przyrost ok, martwię się tylko o te niskie wartości, ale to skrzywienie po biochemicznej :( wizytę mam na 14.12
Jakie masz wartości jezeli można wiedziec? U mnie w dniu spodziewanej miesiączki bylo 149 wiec tez szalu nie ma... ale dla każdej z nas sprawa jest indywidualna
 
Ja korzystam z ciąża+ apka stworzona przez Philipsa jest naprawdę spoko. Wcześniej mialam babycenter, ale to takie 7/10 bo apka jest w całości po angielsku
 
Jakie masz wartości jezeli można wiedziec? U mnie w dniu spodziewanej miesiączki bylo 149 wiec tez szalu nie ma... ale dla każdej z nas sprawa jest indywidualna
U mnie 32dc - 155, 34dc -420 i dziś 37dc - 1240. Także rośnie właściwie, ale te niskie wartości mnie niepokoją. Już nie będę robić bety, pójdę do gina 14.12. W sumie itak nie mam na nic wpływu :)
 
reklama
U mnie 32dc - 155, 34dc -420 i dziś 37dc - 1240. Także rośnie właściwie, ale te niskie wartości mnie niepokoją. Już nie będę robić bety, pójdę do gina 14.12. W sumie itak nie mam na nic wpływu :)
Zgadzam się, ja za każdym razem na bete chodziłam w stresie. Chce iść jeszcze raz w środę ale jeszcze się zastanowię, z jednej strony zżera mnie ciekawosc a z drugiej tak jak mówisz, na nic wpływu nie mam
 
Do góry