reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja na bank bym nie ukryła tego, że jestem w ciąży mam zbyt bliskie relacje z rodzicami i dziadkami z resztą nawet nie chciałam 😅
Ja też narazie prócz rozpierania w brzuchu i bólach piersi nic nie odczuwam, mam nadzieję, że nie przyjdą mi żadne mdłości bo bym nie chciała żeby narazie się w pracy dowiedzieli...
Chyba każda z nas ma nadzieję, że mdłości nie będzie. Ja jestem bardzo wyczulona, bo mam przyjaciółkę z terminem na marzec i na początku przez miesiąc wymiotowała bez przerwy, co się napisał to zwracała, aż trafiła do szpitala. Teraz jest bodajże w 20 tc.
 
reklama
Ja jeszcze nie wiem kiedy powiedzieć rodzinie. Mąż wie. A rodzicom, dziadkom, rodzeństwu najchętniej powiedziałabym po prenatalnych, po 12 tygodniu czyli po nowym roku. Obawiam się jednak, że przez święta nie da rady ukryć ciąży. Dziewczyny kiedy powinny się zacząć nudności/ mdłości? Czytałam, że skończyć się powinny po 3 miesiącu. A wy Macie już? Marzę o tym, żeby ich nie mieć :(
Nie mam i jest tak, że nie każda kobieta w ciąży je ma- każda ciąża jest inna, tak jak każda kobieta :) szczerze mówiąc mam nadzieję, że u mnie obędzie się bez wymiotów. Takie zdecydowane objawy to podobno po 6 tygodniu wystepują.
 
Ja też mam nadzieję że uda mi się bez wymiotów.
A dlaczego myślicie ze nie uda wam się ukryć ciąży na świętach? Z obawy właśnie o mdłości?
U mnie nie wie nikt że się udało. No oczywiście prócz narzeczonego. Uzgodniliśmy wspólnie ze powiemy jak już minie ten w miarę niebezpieczny okres. Kusiło mnie na początku aby na święta powiedzieć rodzicom, ale ostatecznie nie robimy tego.
 
A pomysł z prowadzeniem ciąży przez 2 lekarzy ciekawy, ale wiem że u mnie nie przejdzie. Też prywatnie chodzę, więc wszystkie badania będą prywatnie 😢
 
Ja też mam nadzieję że uda mi się bez wymiotów.
A dlaczego myślicie ze nie uda wam się ukryć ciąży na świętach? Z obawy właśnie o mdłości?
U mnie nie wie nikt że się udało. No oczywiście prócz narzeczonego. Uzgodniliśmy wspólnie ze powiemy jak już minie ten w miarę niebezpieczny okres. Kusiło mnie na początku aby na święta powiedzieć rodzicom, ale ostatecznie nie robimy tego.
Z jednej strony obawiam się mdłości, a z drugiej przy okazji wizyty u rodziców zazwyczaj wjeżdza jakieś winko i to ja w 99% piłam, a ostatnio już 2 razy mąż pił, więc już samo to jest podejrzane :D
 
reklama
Do góry