reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Hej dziewczyny! Czy Wy też macie takie dziwne uczucie wilgoci w środku? Dzisiaj tez zrobiłam drugi test i kreska jest zdecydowanie ciemniejsza. Mam nadzieje, że to dobry znak. Jutro idę do ginekologa to się okaże czy wszystko jest dobrze.
 
reklama
z ciekawości zadzwoniłam dzisiaj do przychodni przy szpitalu w którym chce rodzic, na kiedy jest termin do ginekologa na NFZ. Pani doktor może mnie przyjąć na pierwsza wizytę 29 stycznia. Także tego :D
 
Ja mam pierwszą wizytę dopiero 15.12. Co do objawow- bardzo bolące piersi i zmęczenie. No i czasem jakieś delikatne bóle podbrzusza.
 
Ja mam pierwszą wizytę dopiero 15.12. Co do objawow- bardzo bolące piersi i zmęczenie. No i czasem jakieś delikatne bóle podbrzusza.
 
z ciekawości zadzwoniłam dzisiaj do przychodni przy szpitalu w którym chce rodzic, na kiedy jest termin do ginekologa na NFZ. Pani doktor może mnie przyjąć na pierwsza wizytę 29 stycznia. Także tego :D
Chyba bym zwariowała jeśli miała bym czekać do 29 stycznia 😃
Nie no ja z góry założyłam że idę prywatnie, więc liczę się z tym że trochę na badania się wyda
 
Moja beta jeszcze nie przyszła, ale u mnie to zawsze późno wyniki przychodzą.. myślę, czy iść w tym tygodniu do ginekologa, czy w połowie grudnia dopiero.
 
Witam się z Wami serdecznie 🙂 dwie kreseczki podwójnie sprawdzone są, a apka pokazuje termin na 6 sierpnia 😊
Oprócz uczucia rozpierania w piersiach nie mam żadnych dolegliwości. O ciąży wie małżon i syn. Obaj bardzo się cieszą. A reszta najbliższej rodziny dowie się przy choince.
Chciałabym bardzo prowadzić ciążę w przychodni przyszpitalnej. Przy pierwszej ciąży wyszło mi to na dobre. Ciekawe jak z terminami 🤔
Fajnie, że zbiera się tu spora grupka, będzie nam raźniej 🙋
 
z ciekawości zadzwoniłam dzisiaj do przychodni przy szpitalu w którym chce rodzic, na kiedy jest termin do ginekologa na NFZ. Pani doktor może mnie przyjąć na pierwsza wizytę 29 stycznia. Także tego :D
Ale powiedziałaś że masz pozytywny i jesteś w ciąży i chcesz potwierdzić? Bo oni wtedy muszą Cię szybciej przyjąć i nawet na NFZ musi się znaleźć szybszy termin 😂
 
reklama
Witam się z Wami serdecznie 🙂 dwie kreseczki podwójnie sprawdzone są, a apka pokazuje termin na 6 sierpnia 😊
Oprócz uczucia rozpierania w piersiach nie mam żadnych dolegliwości. O ciąży wie małżon i syn. Obaj bardzo się cieszą. A reszta najbliższej rodziny dowie się przy choince.
Chciałabym bardzo prowadzić ciążę w przychodni przyszpitalnej. Przy pierwszej ciąży wyszło mi to na dobre. Ciekawe jak z terminami 🤔
Fajnie, że zbiera się tu spora grupka, będzie nam raźniej 🙋
Mi też apka pokazuje 6 sierpnia ale sama już nie wiem czy w to wierzę 😄 z ciekawości zainstalowałam kilka i każda inaczej 😂
 
Do góry