reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja mam podobnie: z jednej strony szczęście, optymistyczne nastawienie, z drugiej strach i każda wizyta w toalecie mnie nieco stresuje... myślę, że to normalne. Martwię się, czy donoszę ciążę, czy dziecko będzie zdrowe itd.
 
reklama
Jakieś plany na niedzielne popołudnie? :) ja właśnie na odstresowanie i odwrócenie myśli robie rogaliki drozdzowe, w planach mam wieczorem pooglądać jakis film ale chyba na planach się skonczy bo obstawiam ze zasne. Może macie jakieś fajne filmy do polecenia na netflixie?
 
Czy Wam też tak bardzo chce się pić? Non stop idę do kuchni po szklankę wody :D
=0
Taaak, strasznie! Właściwie to i senność to takie jedyne objawy jak dotychczas, ale tak jak pisałam dopiero 5+0 :)
Cześć! Też mam 28 lat. U nas udało się od razu w pierwszym cyklu. Ja pierwszy pozytywny test robiłam 21.11 - w 28dc. Według aplikacji Flo mam teraz 6+4 a termin na 2 sierpnia, ale nie ogarniam tej aplikacji :D Ty masz teraz 4+5 i pokazuje Ci 1 sierpnia :D
Pytanie chyba kiedy rozpoczęłaś ostatnią miesiączke czyli nowy cykl bo te dni te aplikacje liczą od tego. Ja ostatnią miałam 26 października :)
 
Ja niestety muszę się bardzo zmuszać do picia... Gdyby nie świadomość że jestem w ciąży to piła bym może szklankę dziennie....
A z toaleta mam tak samo jak wy 😃 to obsesja dziewczyny!
 
Tak, piję jedną kawę dziennie. Można pić kawę, o ile nie przekracza się zalecanej wartości kofeiny dla kobiet w ciąży. Należy pamiętać, że kofeina jest także w herbacie, coli, czekoladzie- im ciemniejsza, tym więcej kofeiny.
 
BE74A107-48C8-44A3-8814-D0A488F8136B.jpeg
 
Dziewczyny, a jak z poranna kawą? Pijecie??
Ja do pierwszych zakupów piłam a teraz przerzuciłam się na Inkę, jakoś nie mam z tym problemu.

Gorzej z tym, że całe życie paliłam papierosy, ostatnie 1,5 roku IQOSa i w sumie odkąd wyszedł mi pozytywny test w 26dc to zapaliłam może z 4 a od kilku dni wcale, aleee ciągle o tym myśle.. Jest tyle chwil, kiedy chciałabym zapalić i mi się przypomina że nie... No ale wszystko, żeby dzidziuś był zdrowy <3
 
reklama
=0
Taaak, strasznie! Właściwie to i senność to takie jedyne objawy jak dotychczas, ale tak jak pisałam dopiero 5+0 :)

Pytanie chyba kiedy rozpoczęłaś ostatnią miesiączke czyli nowy cykl bo te dni te aplikacje liczą od tego. Ja ostatnią miałam 26 października :)
Ja mialam 28 pazdziernika. Wychodzi ukonczony 4 tydzien i 5 dni. Dziewczyny bola Was pachwiny?
 
Do góry