reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Hej :) wczoraj byłam na wizycie bo okropnie bolał mnie lewy jajnik i ginekolog kazał mi przyjechać. Na szczęście wszystko dobrze. Już widać mała kropeczke a termin na 15 sierpnia 🥰
 

Załączniki

  • IMG20201209145256.jpg
    IMG20201209145256.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 112
reklama
Hej :) wczoraj byłam na wizycie bo okropnie bolał mnie lewy jajnik i ginekolog kazał mi przyjechać. Na szczęście wszystko dobrze. Już widać mała kropeczke a termin na 15 sierpnia 🥰
Mnie też od wczoraj boli jajnik! Co lekarz na to powiedział? Ja miałam wczoraj rano wizytę i było wszystko w porzadku.
 
Mnie też od wczoraj boli jajnik! Co lekarz na to powiedział? Ja miałam wczoraj rano wizytę i było wszystko w porzadku.
Ja również czuję jajnik, w poprzedniej ciąży też mnie bolały. Najprawdopodobniej tak odczuwa się rozciąganie więzadeł, na USG było wszystko ok. Z czasem ten ból przechodził u mnie w takie intensywne kłucia.
 
Dziewczyny A czy kremujecie już wasze brzuszki? Ja już zaczynam, w pierwszej ciąży udało mi się wyjść bez żadnego rozstępu więc w tej też wolałabym nie mieć;)
Ja w pierwszej ciąży kremowanie zaczęłam od praktycznie początku i niestety, ale rozstępy się pojawiły nic nie pomogło [emoji24][emoji24]moim zdaniem to czy będziemy je mieć, czy nie to zależy od genów. Razem z siostrą mamy w tych samych miejscach po ciąży.
 
Ja w pierwszej ciąży kremowanie zaczęłam od praktycznie początku i niestety, ale rozstępy się pojawiły nic nie pomogło [emoji24][emoji24]moim zdaniem to czy będziemy je mieć, czy nie to zależy od genów. Razem z siostrą mamy w tych samych miejscach po ciąży.
Ja w poprzedniej używałam na początku maścią z apteki na rozstępy niestety bardziej mnie po tym swedziala skóra. I starczył tylko balsam. Na brzuchu nie mam ani jednego ale za to na piersiach pełno
 
Ja w pierwszej ciąży kremowanie zaczęłam od praktycznie początku i niestety, ale rozstępy się pojawiły nic nie pomogło [emoji24][emoji24]moim zdaniem to czy będziemy je mieć, czy nie to zależy od genów. Razem z siostrą mamy w tych samych miejscach po ciąży.
Moja mama ma, moja siostra nie, zobaczymy co bedzie ze mna ;) ale ja i tak zawsze uzywam balsamu, wiec tym bardziej teraz.
 
reklama
Dziewczyny, testowanie dopiero przede mną. Dziś 25 dc. Bardzo duża ilość gęstego białego śluzu, wręcz z niteczkami. Kłucie prawego jajnika, z którego była owulacja (monitoring). Pobolewanie jak na miesiączkę. Ech ten kobiecy organizm...
 
Do góry