reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Znalazłam jedno zdjęcie z prenatalnych poprzednich co miałam USG genetyczne u swojej dr. To było 11+6 wtedy i mówiła że chłopczyk. Mam też zdjęcia ekshibicjonisty że nawet ja widziałam siusiaka na monitorze. Tak się rozkraczyl. Zresztą co wizyta prawie witał nas widokiem klejnotów😂 tak więc wiem po sobie , że jak mają dobre USG i doświadczenie to czasami NIE DA SIĘ nie zobaczyć , skoro nawet ja laik widziałam sprzęt na wierzchu.
Nie wiem tylko jak to wygląda u dziewczynek😀
 
reklama
Ja dostałam opis od razu [emoji4] nie mam zdjęć ale mam pełne nagranie z całego USG [emoji4] wcześniej doktor powiedział Ci że będzie dziewczynka a teraz wyszedł chłopczyk?
Opis przyszedł w mailu...uff... i nawet Pappa juz przyszlo z komentarzem,ze wynik w normie. Doczytałam,że trzeba brać pod uwagę te skorygowane wartości . Wkręciłam sobie nifty albo sanco i czuje,ze moj mozg nie odpusci dopóki nie zrobię tego badania choc nie ukrywam ze dzisiejszy ,,wynik w normie" bardzo mnie uspokoil....a z ta płcią to juz glupawka- w zeszłym tygodniu moja gin stwierdzila-oj raczej dziewczyneczka - w środę na prenatalnych się potwierdzi. Natomiast dzis -pan doktor- na 90proxent chlopczyk! 🙃🙃🙃🙃 Maz szaleje ze szczęścia a ja ciesze się,że on się tak cieszy bo ja nie miałam jakis preferencji choc nie wiedzieć czemu wkręciłam sobie,że to będzie dziewczynka....zobaczymy-nie takie niespodzianki juz odchodziły 🤣 wg dzisiejszego crtl 12w 2 d....
 
Czy takie kłucia w podbrzuszu dziwne w naszym stanie to norma? Do tej pory nic nie czułam takiego a dziś po południu się zaczęło. U mnie dziś 9+3. Wizyta za 6 dni. Trochę się martwię.
Ja dziś 9+4 i też mnie ciągnie i kłuję w podbrzusze. Takze to normalne.. U mnie za 9 dni wizyta.
 
Szukałam Twojego postu bo coś mi się nie aktualizuje w powiadomieniach :/ pytalam o zgage, to Pani Doktor powiedziała wlasnie o tym maaloxie ze można, ale wymieniła też coś takiego jak gaviscon. :)
Super, akurat mam Maalox, bo mąż miewa czasem napady refluksu, więc spróbuję dziś wieczorem przed snem :):) Dzięki, że zapytałaś 😘
 
Ja też po wizycie, maluch wiercił się jak szalony i prostował nogi, wyglądał jak rozkraczona żaba [emoji1787] według usg 10+6 według om 11+0, maluch ma równo 4cm.
powiedzcie mi czy to dobrze czy za mało?
No i jeszcze mam jakiegoś niewielkiego krwiaczka, takze trochę się martwię...
Zobacz załącznik 1229110
Jak by byl za mały to lekarz na pewno by powiedział u mnie jest 4,27 a wychodzi 11+1
 
reklama
Do góry