reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Mało się odzywam, bo wczoraj i dziś mam jakiś zjazd. Fizyczny i psychiczny. Skończyłam 12 tydzień w poniedziałek, ale niestety ból brzucha wieczorami nadal nie odpuszcza :( Jestem już tym bardzo zmęczona :(
Dziewczyny znacie jakieś bezpieczne preparaty na nadkwaśność w żołądku?


Poza tym miałam pobraną krew na Nifty pro i dziś próbka doleciała do Chin :) Teraz czekam cierpliwie na wyniki :)
Haha, moja tez dziś doleciala:)) Ciekawe kiedy będziemy miały wynik
 
Jestem po wizycie wg usg 8.3 czyli 3 dni mniej niż z miesiączki. Ale jestem już spokojniejsza rośnie i serduszko bije. Ma 19.5 mm. No i niestety mam za wysoki cukier, będę robić test tolerancji glukozy. Kolejna wizyta za 4 tygodnie. Zobacz załącznik 1229115
To razem z @fa.solka mamy ten sam termin. Ja wcześniej pisałam Wam, że mdłości odeszły i się martwię.... Wieczorem zaczęło się od nowa, także znów się cieszę[emoji33][emoji16].
Dostałam obfitego żywo czerwonego krowotoku [emoji22] jadę na IP trzymajcie kciuki. Mam nadzieję, że z maleństwem wszystko ok
Trzymam kciuki mocno [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110].


Ja idę spać, padam po całym dniu z młodym i ledwo tkniętej pracy.
 
Ja to zawsze słyszałam na odwrót, że jak się wymiotuje to chłopak 😂 to pewnie niewiele miało wspólnego ale u 2 moich koleżanek się sprawdziło, wymioty, straszne samopoczucie i wyszło, że będą chłopcy 😌
Ja przy synku raz tylko wymiotowałam a teraz trzy czy cztery razy ale male ilości , siostra ma dwie córki i przy pierwszej nic a przy drugiej trochę.
 
reklama
Do góry