reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Mnie to najbardziej dało do myślenia, że brak objawów, w sensie dziewczyna pisze co u niej, normalnie, jak gdyby nigdy nic ... i na wizycie taka wiadomość:(
Wy to macie wizyty, badania, a ja czekam. Czekam jak na minie :( a tam...
 
Oj z tego, co widzę to chyba wczoraj dużo z nas miało ciężki wieczór :(



Też chciałabym drugą dziewczynkę :) mąż tak samo.. za to Teściu liczy na wnuka :D
Haha o co tym teściom chodzi? Może przedłużenie rodu? 🤔😂 Mój identycznie - liczy na wnuka.

Dziewczyny głupia rzecz zauważyłam, ale teraz człowiek jakoś zwraca uwagę nawet na takie drobne zmiany. Zauważyłam, że za każdym razem gdy wydmuchije nos na chusteczce są ślady krwi. I w zasadzie trwa to od kilku tygodni. Nie są to krwotoki z nosa, tylko takie plamienia. Nie wiem czy jest to oznaką osłabienia? Czy brakuje mi jakichś witamin? Słyszałyście o czymś podobnym?
 
Rodziłaś przez cc, czy sn był taki ciężki?
Rodziłam sn teraz prawdopodobnie cc. Było bardzo ciężko i w trakcie i po. Długo dochodziłam do siebie. Teraz prowadzący chce wystawić mi wcześniej skierowanie na cc ( tak zapewniał mnie po porodzie na kontrolnej wizycie).

Widzę że bardzo dużo mam się tutaj zamartwia. Pamiętajcie to że u jednej było tak nie oznacza że u drugiej będzie tak samo. To moja 3 ciąża, w każdej podobieństwa i różnice. Ale nie można się załamywać tylko trzeba myśleć pozytywnie bo to jest potrzebne naszym maleństwom. Niestety ale nie mamy wpływu na to co się stanie to jest już przypisane w trakcie poczęcia. A my musimy tylko wierzyć że będzie dobrze.
 
Haha o co tym teściom chodzi? Może przedłużenie rodu? 🤔😂 Mój identycznie - liczy na wnuka.

Dziewczyny głupia rzecz zauważyłam, ale teraz człowiek jakoś zwraca uwagę nawet na takie drobne zmiany. Zauważyłam, że za każdym razem gdy wydmuchije nos na chusteczce są ślady krwi. I w zasadzie trwa to od kilku tygodni. Nie są to krwotoki z nosa, tylko takie plamienia. Nie wiem czy jest to oznaką osłabienia? Czy brakuje mi jakichś witamin? Słyszałyście o czymś podobnym?
U mnie za to teściowa była niepocieszona, że nie bliźniaki 😂
 
Haha o co tym teściom chodzi? Może przedłużenie rodu? 🤔😂 Mój identycznie - liczy na wnuka.

Dziewczyny głupia rzecz zauważyłam, ale teraz człowiek jakoś zwraca uwagę nawet na takie drobne zmiany. Zauważyłam, że za każdym razem gdy wydmuchije nos na chusteczce są ślady krwi. I w zasadzie trwa to od kilku tygodni. Nie są to krwotoki z nosa, tylko takie plamienia. Nie wiem czy jest to oznaką osłabienia? Czy brakuje mi jakichś witamin? Słyszałyście o czymś podobnym?
Może sezon grzewczy Ci nie służy? Teraz w mieszkaniach jest bardzo suche powietrze. Ja czuję, że mam wysuszoną śluzówkę i czasami też się zdarzy jakąś śladowa ilość krwi.
 
Haha o co tym teściom chodzi? Może przedłużenie rodu? 🤔😂 Mój identycznie - liczy na wnuka.

Dziewczyny głupia rzecz zauważyłam, ale teraz człowiek jakoś zwraca uwagę nawet na takie drobne zmiany. Zauważyłam, że za każdym razem gdy wydmuchije nos na chusteczce są ślady krwi. I w zasadzie trwa to od kilku tygodni. Nie są to krwotoki z nosa, tylko takie plamienia. Nie wiem czy jest to oznaką osłabienia? Czy brakuje mi jakichś witamin? Słyszałyście o czymś podobnym?
Najlepiej spytaj rodzinnego :) ja kiedyś miałam taki problem, ślady krwi plus kilka razy krwotok z nosa, dostałam skierowanie na przypalanie naczynek i od tamtej pory spokój.
Moja mama na delikatne krwawienia plus na takie krwiaczki które jej się robiły w oczach (czerwone plamki) od rodzinnego dostała zalecenie żeby codziennie brać 2 tabletki rutinoscorbinu, no i odkąd bierze na spokój :)
Mój rodzinny lekarz, jest lekarzem z mega powołania i przez tyle lat ogarnia całą naszą rodzinę i złego słowa nie mogę powiedzieć, serio.
 
reklama
@marsi.13 A bierzesz może leki rozrzedzające krew? Ja mam to samo, nie są to krwotoki, ale za każdym razem gdy nosa dmucham to jest na chusteczce krew. Ja przypisałam ten objaw temu, że biorę codziennie acard i zastrzyki z heparyny. Ale może przyczyna jest inna ;)
 
Do góry