reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny,
Ja niestety poroniłam podobno w 5 tygodniu, nie zdarzyłam na pierwsze Usg.
W zeszłą sobotę rano zauważyłam brązowe plamienie na papierze, odrazu poszlam na pogotowie powiedzieli, że to normalne akurat powinnam dostać miesiączkę i schodzi stara krew nic się nie dzieje, wróciłam do domu. Wieczorem dostalam krwotoku i trafiłam do szpitala. Nie było już czego ratować... poziom beta hcg wskazywał na ok 5 tydzień , na drugi dzień spadł o połowę. Obeszło się bez łyżeczkowania...
Jak zapewne pamiętacie ja czulam się dobrze nic nie wskazywało, że coś może się wydarzyć. Jak widać wystarczył jeden dzień i po wszystkim:( Teraz czekam na wynik hitopatologiczny, może się dowiem co było przyczyną... uważajcie na siebie duzo zdrowia życzę 🥰
 
Dołączam do wizytujących 26.01 tyle że ja po 4 tygodniach bez USG 😳 ale to już niedługo 🙂

Ja mam zamiar umawiać nifty na tydzień przed USG prenatalnym, będę wtedy po wizycie i USG kontrolnym...

Z tym kichaniem to myślałam że jestem wyjątkowa i już w panikę kiedyś wpadłam gdy kichnelam i poczułam ten ból w brzuchu jakby coś się miało oberwać 😳 i od tego czasu też jak czuję że wierci mnie w nosie to przyjmuje bezpieczna pozycję 😁

Zawsze byłam ciepłolubem i nigdy tak mi nie pasowała zima jak teraz gdy jestem w ciąży jak mnie mdli i wyjdę na dwór na rześkie powietrze to czuję taką błoga ulgę 🤤 może do sierpnia powróci mi miłość do ciepła 🙂

Dobrej nocy 😚
No to widzę, ze u mnie to samo. Zawsze lubiłam ciepło a teraz okna otwarte i bardzo pasuje mi świeże mroźne powietrze. Uwielbiam tak spacerować.
Mam nadzieję też, że mi to przejdzie bo sobie sierpnia nie wyobrażam.
 
A są tu jakieś dziewczyny na zastrzykach z heparyny? Jak wasze brzuchy to codzienne kłucie znoszą?
Ja na zastrzykach jestem, raz lepiej raz gorzej z tymi siniakami nieraz mam wrażenie sukces nie ma siniaka a potem po 2 dniach się pojawia. Tłumaczę sobie że to dla bąbelka i jakos to zniosę ale czasem ciężko.
 
Cześć dziewczyny,
Ja niestety poroniłam podobno w 5 tygodniu, nie zdarzyłam na pierwsze Usg.
W zeszłą sobotę rano zauważyłam brązowe plamienie na papierze, odrazu poszlam na pogotowie powiedzieli, że to normalne akurat powinnam dostać miesiączkę i schodzi stara krew nic się nie dzieje, wróciłam do domu. Wieczorem dostalam krwotoku i trafiłam do szpitala. Nie było już czego ratować... poziom beta hcg wskazywał na ok 5 tydzień , na drugi dzień spadł o połowę. Obeszło się bez łyżeczkowania...
Jak zapewne pamiętacie ja czulam się dobrze nic nie wskazywało, że coś może się wydarzyć. Jak widać wystarczył jeden dzień i po wszystkim:( Teraz czekam na wynik hitopatologiczny, może się dowiem co było przyczyną... uważajcie na siebie duzo zdrowia życzę 🥰
Bardzo mi przykro🙁 Wszystkiego dobrego dla Ciebie.
 
Ja też męczę się z zastrzykami na szczęście robi mi je mąż bo ja mam "alergie" na strzykawki [emoji28] odrazu mi słabo [emoji16][emoji16] A mam ich już multum za sobą. Niestety heparyna do końca ciąży. Siniaki zależy raz się pojawi wielki ale w większości to tylko czerwone punkty się pokazują po zastrzyku.[emoji854][emoji846]
A są tu jakieś dziewczyny na zastrzykach z heparyny? Jak wasze brzuchy to codzienne kłucie znoszą?
 
Dziewczyny, czy badałyście sobie poziom witaminy D? Jak czytam artykuły, to niedobór jest groźny dla płodu🤔 Moja ginekolog dała mi skierowanie, aby przy okazji morfologii zbadać wit D. Suplementuję teraz jednostkę 2000 wit D.
 
Mnie ból piersi skłonił do zrobienia testu ciążowego.. A pojawił się przy ostatniej miesiączce - zamiast minąć to tylko się nasilał.. piersi powiększone, ciepłe, zmienił się wygląd brodawek, bo tez są większe.. szczerze mówiąc myślałam, ze miesiaczka z listopada to jakaś pomyłka i ze może w pazdziernikowym cyklu zaszłam w ciążę..? No ale test był negatywny 🤣 chyba hormony szalały, może coś się we mnie odblokowało..? No i listopadowy cykl okazał się owocny :) 😍
Też tak miałam z bólem piersi, od samego początku czułam ból, więc od razu musiała być burza hormonów, zwykle przed miesiączka tak miałam ale tu zdziwiło mnie, że trochę wcześniej 😊
 
reklama
Ja zrobilam badanie na własną rękę i wyszedl mi poziom niewystarczający 14 a optymalny jest od 30 do 100 wg tego labo. Teraz będę się suplementac prenatal duo i tam jest wit. D ale chyba tylko 2000 j a powinnam brać 4000j.
 
Do góry