reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

U mnie mąż też do tej pory nie wchodził ze mną na usg, w lux med to nie może nawet do recepcji. Zapytam na następnej wizycie prywatnej czy bd mogl mąż wejść zobaczyć, bo już pewnie bd widać małego człowieczka bardziej, to bd 11 tydzień ❤️
 
reklama
Cześć Dziewczyny 😊
Po tygodniu czytania w końcu się przedstawie 😆. Jestem w drugiej ciąży po 9 latach ☺. Według OM 11 tydzień i 6 dzień. Bardzo się cieszymy a najbardziej to Syn.
Mówicie o wymiotach ja przez ostatni miesiąc dzień w dzień po każdym posiłku biegłam do łazienki.. przez to schudłam 5 kg. Natomiast w pierwszej ciąży nie miałam takiego problemu.
Ostatnia wizytę miałam 31.12 było wszystko ok. Prenatalne mam teraz w piątek 22.01 doczekać się nie mogę bo mąż pierwszy raz zobaczy Bąbla 😍.

Można mnie do listy dopisać?
Pozdrawiam
Ania
 
Zazdroszczę Wam aktywności fizycznej. Ja przewracam się z boku na bok i zaliczam biegi do wc 😂. Dzisiaj zaczynam 12 tydzień 😍. Jak tem czas szybko leci! U mnie waga póki co 1 kg w dół ale brzuszek jest widoczny. Na L4 jestem od pojawienia się dwóch kresek ponieważ prowadziłam intensywny tryb życia.
Tak z innej beczki co dzisiaj gotujecie na obiad?
Miłego dnia😉
Ja dzisiaj ze względu że moje chłopaki mieli kulig to cieplutki rosołek a na deser naleśniki 😁
 
bardzo dobrze myślisz! Ja jestem zmarzluch, ale uważam, ze właśnie jestem porażka wychowania moich rodziców pod tym katem. Obecnie od początku nasze dziecko nie przegrzewamy, smiejemy sie, ze mamy norweski chów :) przegrzewanie dziecka jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia :) A ile sie nasłuchaliśmy od jednych i drugich rodziców to nasze, teraz juz na szczęście w żart to obracamy...
Moje szwagierostwo mieszka w Norwegii, tam się z dziećmi nie cackają. Tam nie ma złej pogody na spacer jest tylko zły ubiór. Młoda w kwietniu/maju nosi strój kąpielowy do szkoły i zaliczają kąpiel w morzu 🙂 później mogę szerzej o tym opowiedzieć jak ktoś będzie chciał
 
Witajcie dziewczyny, chciałabym do was dołączyć. Dzisiaj zaczynam tydzień 11+0. Czytam Was od początku, ale dopiero teraz odważyłam się zarejestrować. Mam już 4-letniego synka, a o tą ciażę starałam się 3 lata (w międzyczasie ciaża pozamaciczna, 4 inseminacje i 1 in vitro). A udało się naturalnie zajść i wciąż jeszcze nie mogę w to uwierzyć.
Witamy :) też mam 4 letniego syna.
 
Cześć Dziewczyny 😊
Po tygodniu czytania w końcu się przedstawie 😆. Jestem w drugiej ciąży po 9 latach ☺. Według OM 11 tydzień i 6 dzień. Bardzo się cieszymy a najbardziej to Syn.
Mówicie o wymiotach ja przez ostatni miesiąc dzień w dzień po każdym posiłku biegłam do łazienki.. przez to schudłam 5 kg. Natomiast w pierwszej ciąży nie miałam takiego problemu.
Ostatnia wizytę miałam 31.12 było wszystko ok. Prenatalne mam teraz w piątek 22.01 doczekać się nie mogę bo mąż pierwszy raz zobaczy Bąbla 😍.

Można mnie do listy dopisać?
Pozdrawiam
Ania
Ooo czyli widzę, że druga ciążę znosimy gorzej niż pierwszą. U mnie w pierwszej było full energii i pozytywnego nastawienia, pracowałam do 20tyg ciąży. A w tej czuje się jak nie ja. Kompletnie bez sił i czasem problemem jest dla mnie zrobić obiad. 🤦🏻‍♀️
 
reklama
Ja wczoraj i dzisiaj bylam na krótkich spacerach po prawie 3 tyg. lezenia i ciaglego siedzenia w domu. jest super! Nawet nie wiedziałam że tak mi brakowało świeżego powietrza! Niby tylko 40 minut a od razu samopoczucie lepsze i brzuch tez przypomnial sobie co trzeba robić z zalegajacym jedzdniem! Zazdroszczę Wam,ze możecie się ruszać a nawet ćwiczyć! Moze ja po 8 lutego tez będę mogła 😘
 
Do góry