reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

A dziewczyny co do covid i leczenia go. Co mnie bardzo zdziwiło, że nie leczy się go np. Antybiotykiem. Tylko tym co masz i dasz radę kupić w aptece [emoji848][emoji848]
To prawda [emoji846] dostaliśmy z narzeczonym gripex oraz aspirynę która kompletnie nic nie dawała. Oraz multum tabletek na gardło bo u nas akurat ono było zaatakowane. Natomiast moja endo powiedziała że trzeba było pić sok z malin oraz jeść maliny no i Wit D [emoji2]
 
reklama
Ja tez tak mam. Mam wzdęcia i gazy. Jak chce.. no wiecie... Czasami wypuścić gazy, to muszę z siłą i brzuch mnie boli wtedy tzn podbrzusze. Ja myślę że mi jelita dają w kość po prostu.
U mnie ten sam problem z wzdęciami i gazami... Jak pomyślę że miała bym chodzić teraz do pracy i wstrzymywać 9 godzin to już czuję ten ból...
 
U mnie ten sam problem z wzdęciami i gazami... Jak pomyślę że miała bym chodzić teraz do pracy i wstrzymywać 9 godzin to już czuję ten ból...
U mnie znów ostatnio wzdęcia i zatwardzenia na zmianę z biegunkami... Z tym, że biegunki bardziej dokuczliwe. Kiedyś pomagał stoperan, teraz nie można, macie jakieś sposoby?
 
Spróbuj mydło cedrowe babci Agafii :)
Cześć dziewczyny :) ja wczoraj miałam tyle stresu z tym egzaminem, że jak skończyliśmy ok 18.30 zostawiłam córkę pod opieką męża i poszłam się położyć.
Dzisiaj u nas pada śnieg a ja postanowiłam zrobić sobie domowa maseczkę na wlosy- w tej ciazy mam problem nawet nie z doborem kosmetyków do ciała i twarzy co z wyborem szamponu. Przy każdym myciu strasznie swędzi mnie skóra glowy:/
według om 10+4 i piersi jakoś w ostatnich dniach bardzo dużo urosly, poza tym żadnych szczególnych dolegliwości. [emoji85]
 
Może naturalnie? W sensie dojrzałe banany i gorzka czekolada? Ja mam niestety w drugą stronę 😭
Z bananami trochę dziś pomogło, spróbuję jeszcze z czekoladą tak jak radzisz. Ja miałam w drugą stronę właśnie na samym początku... Od jakiegoś tygodnia zmiana, ale to też możliwe, że wróciłam do innego trybu jedzenia przez pracę... Jak sobie z tym radzisz?
 
Rozumiem obawy, lęki o choroby, a co z mamami, które mają dzieci w przedszkolu? Też wg Was powinny zaprzestać wysyłania dzieci tam?

Jak moje dzieci są przeziębione to ich nie posyłam- tak samo jakbym dostała informacje od Pani ze był przypadek jakiejś zakaźnej choroby. Jedno dziecko mam w żłobku a drugie w zerówce. Jak był okres ze były ze mna w domu to widać jak dużo daje im przedszkole /żłobek. Żłobek jest prywatny i codziennie dostajemy informacje co dzieci robiły- w domu żeby zorganizować im takie atrakcje musiałabym się tylko skupić na nich a i tak nie wiem czy dałabym radę ;p Plus kontakt z rówieśnikami :)
Ja obecnie posyłam- jakby coś się działo to zostają ze mna w domu :)
 
reklama
Ja też właśnie mam wizytę dopiero 25.01 🙈🙈
A co ile tygodni chodzicie do ginekologa?
Ja miałam w 5t4d ale było widać ledwo kropeczkę później w 6t4d tutaj są było serduszko później znowu tydz później na założenie karty plus wyniki z badań i teraz będę mieć w 10t3d za dn w poniedziałek już doczekać się nie mogę
 
Do góry