reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja mam jutro w południe, to moja druga wizyta i bardzo się stresuję :( Szczególnie po tych ostatnich smutnych wiadomościach od dziewczyn, że bez żadnych symptomów ciąża po prostu się zatrzymała i obumarła :(

Mam nadzieję, że będzie dobrze. Zresztą nie mam większego wpływu na to, co ma być to będzie...
Staraj się myśleć pozytywnie. Wiem, wiem łatwo napisać. Ale tak jak już pisałaś co ma być, to będzie.
A na zapas się nie ma co martwić 🤗
 
reklama
Witaj, miejmy nadzieję, że to teraz już idzie ku lepszemu. I może będą z każdym dniem już ładniejsze te nasze objawy. Oby to moje myślenie się sprawdziło. Taki stopniowy powrót do formy😁
Dokładnie o tym marzę 🙌🏻♥️ , że idzie ku lepszemu i nie zaskoczy niczym gorszym.
 
Ja mam w piątek dopiero wizytę.. Więc jeszcze troszkę.. Ale myślę teraz już pozytywnie..
W sobotę orgazniujemy młodej urodziny więc mam czym zająć głowę, więc czas szybko zleci..
 
Ja mam wizytę w czwartek. Może dostane zgodę na mniej oszczędzający i lezacy tryb życia bo to siedzenie w domu i polegiwanie mnie dobija. Trzymajmy za siebie kciuki🤗
 
Cześć! Nadrobienie tych paru dni to było wyzwanie 🤣 ostatnie kilka dni byliśmy u mojej mamy, a ja przez te mdłości na nic nie mam siły. Dzisiaj pierwszy raz miałam spotkanie z porcelana. I ciagle boli mnie brzuch- ale nie podbrzusze tylko tak jakbym zjadła coś ciężkiego a jem bardzo mało. Plus ciagle wzdęcie. Nie mogę się doczekac jak będzie już lepiej :)

Co do wizyty- ja tez mam jutro :) miałam mieć w środę ale zwolniło się miejsce to przełożyłam. To będzie moja pierwsza wizyta prywatna u lekarki u której bym chciała prowadzić ciąże :) Trzymam kciuki żeby u wszystkich było pięknie na wizytach ❤️
 
reklama
Do góry