reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Z tym TSH to ostatnio w ogóle mam zagwozdkę [emoji848][emoji848]

Od początku ciąży biorę 50 mg Euthyroxu i 30.12.2020 robiłam badanie TSH ze skierowania od gina w przyszpitalnym labo i wynik 3.65 !!!!

Wyniki odebrałam dopiero 5 stycznia i trochę spanikowana od razu pojechałam (byłam na czczo) zrobić badania prywatnie w diagnostyce. Wynik TSH 2,24 !!! Te same jednostki, żadnych zmian w lekach nie było.

Który wynik jest prawdziwy? Nagle przez 6 dni TSH samo spadło o prawie 1,5 jednostki?? W takie bajki nie uwierzę :no2::no2:
Mi lekarka mówiła że tsh może się mocno wahać w krótkim okresie czasu.

Witam dziewczyny, dzisiaj 7+0 i łapią mnie kilka razy w ciągu dnia małe i krótkie mdłości. Jabłko pomaga, ale wczoraj np byliśmy na sankach i nie miałam jabłka przy sobie. Pooddychałam głęboko i przeszło. No i sutki bolą mocno wieczorem.
 
reklama
Czytam co jecie na mdłości i od samego czytania mam mdłości, chociaż przecież ich nie mam 😂 Żadnej z tych rzeczy nie przełknęłabym.

Ja położnej u siebie nie chcę. Zresztą, nie wiem jak będzie ostatecznie, czy w PL czy w UK. Co mi może powiedzieć przy 4 dziecku? 😄
 
Ja wstałam o 11 dziś 😶 jak na mnie to za późno, nie lubię tak bo czuję, że straciłam czas no ale trudno, widocznie tyle mi było trzeba bo nie budziłam się wcześniej ;) ale już zaliczyłam śniadanie i pół godzinny spacer/zabawy z psami na śniegu ❄️❄️
 
Ja dziś wstałam o 6:00 rano , polskiego czasu o 5:00. Wybudza mnie ssanie i lekkie mdłości , tak wiec mam przy sobie skrojone jabłko , kilka borówek i banana. Zawsze sięgam po jabłko bo od samego początku najlepiej mi wchodzi i mnie po nim nie mdli. Dziś była to moja 3 przespana cała noc , wczoraj Wam się chwaliłam , że mdłości ustały , a później odpisywałam , że wróciły 🤪. Powiem tak, ranek całkiem spoko , łapią mnie mdłości później tak 13:09-14:00 i trzymają do wieczora , ale wole tak już jak miałam przez ostatnie tygodnie , czyli 24 na dobę silne mdłości i nie mogłam spać. Dzięki temu teraz , troszkę więcej zjem i dziś zaś w końcu wyszłam na spacer. Wczoraj nie byłam bo złapały mnie mega silne mdłości , ale teraz jak mam te kilka chwil spokoju ,lecę od razu się dotlenić. Co prawda spacer jest mega spokojny bo jakby szybko się mecze , a raczej robi mi się lekko słabo i tak dziwnie w przełyku. Natomiast tak jak wspomniałam , wole tak niż to co mnie męczyło od miesiąca. Miłego Dnia dla Was . 😚
 
Ja dziś wstałam o 6:00 rano , polskiego czasu o 5:00. Wybudza mnie ssanie i lekkie mdłości , tak wiec mam przy sobie skrojone jabłko , kilka borówek i banana. Zawsze sięgam po jabłko bo od samego początku najlepiej mi wchodzi i mnie po nim nie mdli. Dziś była to moja 3 przespana cała noc , wczoraj Wam się chwaliłam , że mdłości ustały , a później odpisywałam , że wróciły 🤪. Powiem tak, ranek całkiem spoko , łapią mnie mdłości później tak 13:09-14:00 i trzymają do wieczora , ale wole tak już jak miałam przez ostatnie tygodnie , czyli 24 na dobę silne mdłości i nie mogłam spać. Dzięki temu teraz , troszkę więcej zjem i dziś zaś w końcu wyszłam na spacer. Wczoraj nie byłam bo złapały mnie mega silne mdłości , ale teraz jak mam te kilka chwil spokoju ,lecę od razu się dotlenić. Co prawda spacer jest mega spokojny bo jakby szybko się mecze , a raczej robi mi się lekko słabo i tak dziwnie w przełyku. Natomiast tak jak wspomniałam , wole tak niż to co mnie męczyło od miesiąca. Miłego Dnia dla Was . 😚
Witaj, miejmy nadzieję, że to teraz już idzie ku lepszemu. I może będą z każdym dniem już ładniejsze te nasze objawy. Oby to moje myślenie się sprawdziło. Taki stopniowy powrót do formy😁
 
reklama
Ale cisza dziś. :D

Kto oprócz mnie ma jutro wizytę?
Ja o 16... Jajo zniosę do tej godziny..
Ja mam jutro w południe, to moja druga wizyta i bardzo się stresuję :( Szczególnie po tych ostatnich smutnych wiadomościach od dziewczyn, że bez żadnych symptomów ciąża po prostu się zatrzymała i obumarła :(

Mam nadzieję, że będzie dobrze. Zresztą nie mam większego wpływu na to, co ma być to będzie...
 
Do góry