reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Witam i ja w ten niedzielny poranek :)

Dzień dobry 😀 jak wam mija niedzielny poranek? ;)
Chodzi za mną myśl o położnej środowiskowej. Macie już wybrana ? Bo nie wiem w którym tygodniu trzeba już do wybranej zadzwonić i się "zapisać"
ja mam, ale tylko dlatego, ze to koje druga ciąża i w pierwszej byłam zadowolona z położnej, wiec przy niej zostanę. Ja wtedy wybierałam ja na ostatnia chwile, było chyba Ok 35tc. Warto jednak to zrobić wcześniej, bo np moja prowadziła bezpłatnie szkole rodzenia na która już się nie załapałam ;)
 
reklama
No nie jem przynajmniej 30 minut po eutyroxie ale wiąże sie to z nasilonymi porannymi mdłościami. Potem ssanie w żołądku, oj łatwo nie jest.🤭
Mam tak samo , czasami jak się przebudzam jak mąż wychodzi do pracy to korzystam i biorę i wtedy próbuje zasnąć i jak wstaje to od razu muszę coś zjeść żeby nie zwymiotować
 
Dzień dobry 😀 jak wam mija niedzielny poranek? ;)
Chodzi za mną myśl o położnej środowiskowej. Macie już wybrana ? Bo nie wiem w którym tygodniu trzeba już do wybranej zadzwonić i się "zapisać"
w pierwszej ciąży miałam i niewiele mi pomogła, w drugiej nie była mi już potrzebna plus wiadomo... pandemia wiec dziękuje za niepewnych gości w domu :) teraz tez nie będę korzystać.
 
reklama
w pierwszej ciąży miałam i niewiele mi pomogła, w drugiej nie była mi już potrzebna plus wiadomo... pandemia wiec dziękuje za niepewnych gości w domu :) teraz tez nie będę korzystać.
My mamy fajna położna środowiskowa. Raz aż była bo pandemia. Ale dzwoniła co dziennie. Dopytywała się. Doradzała. Jak coś mówiła, że przyjedzie , ale wiadomo korona i te sprawy. Mówiła, że jeśli wszystko ok to dobrze, ale jakby się coś działo to ona będzie w 10 minut. Teraz przypadnie na lato to też inaczej. Będzie więcej wizyt
 
Do góry