reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Co ile macie robione USG?co wizytę?ja miałam robione dwa pierwsze gdy pojawił się pęcherzyk a potem by zobaczyć serduszko:)
 
reklama
Przypadkiem zajrzałam na forum i dołączam do grona sierpniowek:) Spodziewam się cudu w okolicach 26 sierpnia 8-) Zaskakujące ,że to pierwsze a nie boje się niczego, czasem się martwię, że nie ma we mnie takich uczuć 😆 Jedyne co mnie nurtuje to praca, bo do tej pory było świetnie ale od kilku dni mdłości i niestety wymioty, senność i trudności z koncentracją 🙄 Zastanawiam się czy wytrwać w pracy, może to się zaraz poprawi🙈 czy jednak myśleć o zwolnieniu. Prace bardzo lubię chodz zwykle wszyscy radzą się zastanowić bo to terapia dzieci do 7 r.z w tym autyści i zaburzenia zachowania. Jednak po prostu uwielbiam te maluchy i sama już nie wiem. Moja ginekolog uznała też, że choroby wieku dziecięcego mi nie zagrażaja ale samopoczucie spada z dnia na dzień 🙈
 
Ja miałam pierwszą wizytę w 5t6d, potem 8t2d (ale wtedy wpadłam tylko podrzucić wyniki badań, a przy okazji miałam zrobione usg) i teraz wizyta będzie w 10t6d.
 
A jak u Was z izolowaniem się? Ja czuję się jak trendowata-siedze sama i widuje tylko meza i czasami Mamę, ktora pracuje w szpitalu i odwiedza mnie jak jest świeżo po testach....
 
reklama
Pierwsza wizyta 6+0, druga wizyta 9+2, kolejna wizyta to prenatalne ok 12 tyg i później w 15 tygodniu :) na każdej z nich było/będzie usg
 
Do góry