reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja łykam na zmianę kwas foliowy i kompleks witamin, dzień na dzień.
Od wczoraj mam jakiś mniejszy ból piersi, nie są takie nabrzmiałe, trochę mnie to martwi :( miałyście też tak? Bolą trochę przy dotyku, ale dużo mniej niż bolały.
Tak ja teraz tak mam. Wczoraj nie bolały a dziś znowu. Normalne.
 
reklama
Ja jestem po poronieniu i do obecnej ciąży podchodzę podobnie jak Twoja koleżanka z dystansem, nawet nie chce się za wcześnie cieszyć żeby się potem nie rozczarować.
Także trochę rozumiem podejście twojej koleżanki, z tym że ja od początku jestem na zwolnieniu, na lekach i dbam o siebie, większość czasu spędzam na kanapie.
jak ma być dobrze to będzie, po prostu wspieraj koleżankę i już [emoji846]
Właśnie wg mnie powinna się oszczędzać i szybko udać do lekarza, wykupić witaminy i kwas foliowy i uważać na siebie.
 
@NattaliaKrk mam bardzo podobne podejście co @Mała111 Jednak Twoja koleżanka powinna udać się szybko do lekarza. Spodziewam się, ze jej praca jest bardzo ciężka i przyda się jej odpoczynek. Tymbardziej, ze L4 jest 100% płatne. Może niech poczyta sobie na forum wątki dla kobiet po promieniach i napisze o swoich obawach. Czasem pomaga rozmowa z nieznajomymi.
 
Ja łykam na zmianę kwas foliowy i kompleks witamin, dzień na dzień.
Od wczoraj mam jakiś mniejszy ból piersi, nie są takie nabrzmiałe, trochę mnie to martwi :( miałyście też tak? Bolą trochę przy dotyku, ale dużo mniej niż bolały.
też tak mam nie martw się. Musi być dobrze
 
reklama
Do góry