reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Prawda, tylko najpierw warto zrobić badanie krwi, żeby lekarz dobrał odpowiednia dawke, nadmiar wit. D też jest szkodliwy. Mój maż robił badanie ze mna i on np. nie ma niedoboru :)
 
reklama
Powiem Wam że jedyne co mogę zjeść to frytki .... Nic mi nie smakuje. Herbata odpada, woda albo sok pomarańczowy. Kurczak odpada, kanapki z ryba mogą być, szczypiorek też, słodycze odpadają. Nie wiem co dalej będzie. Do sierpnia daleko... A jakoś jeść trzeba :D Da mi popalić coś mi się zdaje.
Ja też mam ogromną ochotę na frytki [emoji2960] i to wieczorem mnie nachodzi aż się boję ile kg mi przybędzie przy takim odżywianiu, oczywiście nie jem ich co dzień [emoji6] i jeszcze ogórki kiszone mniam
 
Ja też mam ogromną ochotę na frytki [emoji2960] i to wieczorem mnie nachodzi aż się boję ile kg mi przybędzie przy takim odżywianiu, oczywiście nie jem ich co dzień [emoji6] i jeszcze ogórki kiszone mniam
Mnie jak wczoraj złapało przed samym snem, to wciągnęłam mały słoik ogórków i kilka wafle ryżowych. Dodam, że przed ciążą nie przepadałam za kiszonymi 😄
 
Dlaczego aż tyle No-spy? Tak bardzo brzuch Cię boli?
Bóle były jak na miesiączkę( mam bardzo bolesne ogolnie) od kilku dni ból jest mniejszy i od czasu do czasu. Ogolnie nie neguje z lekarzem , bo nim nie jestem. Po dwóch stratach zrobię wszystko aby tym razem się udało.
 
Witam ryczące 40 na pokładzie 😄

Nie wiem czy się chwalić czy martwić ale pierwszy raz nie mam mdłości. I w ogóle czuję się dobrze, nie licząc zmęczenia (nie mam siły wejść na 2 piętro, mega zadyszka), bólu piersi i pobolewania podbrzusza/w krzyżu. Z objawów nietypowych, a związanych z ciążą mam katar ciążowy, śpię jak zabita w dzień i w nocy, wyjątkowo głupie, realistyczne sny i nadmiar śliny (ale w nocy). Oczywiście brzuch jak balon i bywam marudna jak baba w ciąży 😂 PMS mi nie przeszedł nic a nic.

No i od kilku dni drażnią mnie zapachy. Kurczak śmierdzi padliną i zabroniłam mojemu oddychać w aucie bo to też jest nieznośne 😂 Generalnie mi śmierdzi.

Od kilku dni jem też tylko jeden zestaw: rukola, pikantne oliwki z chilli, twardy ser (najlepiej coś z włoskich), pomidory i to polane sosem do burgerów. Plus deserek Zuzia. I tak codziennie 😮
 
Ja nie biorę żadnych leków na podtrzymanie, nie mam takiej konieczności.

Z witamin to na razie łykam wszystko osobno, bo tak mam wykupione i chce je zużyć do końca - kw. foliowy, wit D, jodid 200 i pregna DHA.

Pan Tabletka ma bardzo dobra recenzje witamin dla kobiet w ciąży - polecam, bo nie wszystkie na rynku są takie super 😉
 
Dziewczyny, mam pytanie. Wiem, że kilka z Was jest tu po stracie. Może coś doradzicie, właśnie się dowiedziałam, że koleżanka, która od 5 lat się starała o ciążę (po poronieniu) zobaczyła przed chwilą pozytywny test ciążowy. Kazałam jej od razu się umówić do lekarza i wykupić witaminy. Wg mnie o takie ciąże powinno się bardziej dbać. Ale ona jest negatywnie jakoś nastawiona i wszystko z dystansem. Do pracy chce nadal chodzić (pracuje na produkcji w cukierni/piekarni). Co jej powiedzieć żeby lepiej do niej dotrzeć? Co powinna jeszcze zrobić?
 
reklama
Bóle były jak na miesiączkę( mam bardzo bolesne ogolnie) od kilku dni ból jest mniejszy i od czasu do czasu. Ogolnie nie neguje z lekarzem , bo nim nie jestem. Po dwóch stratach zrobię wszystko aby tym razem się udało.
Absolutnie nie podważam decyzji lekarza. Rzuciło mi się tylko kiedyś w oczy stwierdzenie "dzieci ponospowe". Może jak już mniej Cię boli to lekarz zmniejszy dawkę.
 
Do góry