reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

A tak z innej beczki zapytam, macie jakieś zwierzęta w domu? Ja mam kota i zastanawiam się właśnie jak przyjmie małego Babelka [emoji16]
Ja mam dwa psy. Labradora i małego białego kundelka, który był bezpłodny a jakimś cudem 2 miesiące temu odzyskał płodnosc i zwiał i czekam aktualnie na rozwiązanie :D na prywatnym forum pokaże Wam fotki ,bo suczka i mój syn to najlepsi przyjaciele. Jak się za długo nie widzą to już płaczą za sobą. Rano pies czeka pod drzwiami mojego trzylatka żeby się poprzytulav bo się długo nie widzieli :D jak był mniejszy i bawił się na macie edukacyjnym to leżała na plecach z nim a on aż piszczał z radości jak mógł ją pogłaskać :) myślę ze z tym bąbelkiem będzie podobnie :)
 
reklama
Normy mogą się nieznacznie różnić wszystko zależy od laboratorium jaki mają analizator i metodę oznaczania glukozy dlatego najlepiej patrzeć na zakres norm na wyniku.
Nie możemy patrzeć na normy na wyniku. Bo np tsh jest do 4.200 ale nie ma tam że dla starających się najlepsze jest do 2,5.
Tak samo glukoza. Norma to do 92. A wg labu do 99. I nigdzie nie ma napisane że dla ciężarnych inne.
 
U mnie norma glukozy 74-106, mi wyszło 95 ostatnio, wcześniej 92... zobaczymy, co dalej. My nie mamy żadnych zwierzaków, ja marzę o psie, ale to obecnie nierealne. Wszyscy Nasi znajomi maja koty i bardzo Nas namawiali, ale akurat para która ma i kota i dziecko, stanowczo odradza taka kombinacje ;) ja już zrobiłam toxo i nie mam przeciwciał, z badań za to wyszło, że przeszłam cytomegalie i z tego lekarz był zadowolony
 
Kochane :( wczoraj wieczorem o 22 zaczęłam krwawić... Krew leciała jak podczas miesiączki. Przestraszyłam się i nie wiedziałam co robić. O 1 w nocy pojechałam na ostry dyżur i Pani ginekolog mnie zbadała. Serduszko biło... po dokładnych badaniach nie wiadomo skąd tyle krwi. Przepisała mi duphaston na 10dni.
Teraz już nie leci, ostatnio o 3 w nocy...
Czego to może być powód? Nie męczę się zbytnio, pracuje z domu. Od 2 dni przyjmuje globulki dopochwowe na infekcje, ale one nie mogą podobno czegoś takiego wywołać.
Innym podejrzanym jest imbir, bo od 3 dni piję wodę z dodatkiem świeżego imbiru ... Czytałam w necie, że w 1 trymestrze nie jest zalecany lub max woda z 1 plastra... A ja przekraczam ten limit sporo.
 
U mnie norma glukozy 74-106, mi wyszło 95 ostatnio, wcześniej 92... zobaczymy, co dalej. My nie mamy żadnych zwierzaków, ja marzę o psie, ale to obecnie nierealne. Wszyscy Nasi znajomi maja koty i bardzo Nas namawiali, ale akurat para która ma i kota i dziecko, stanowczo odradza taka kombinacje ;) ja już zrobiłam toxo i nie mam przeciwciał, z badań za to wyszło, że przeszłam cytomegalie i z tego lekarz był zadowolony
A czemu to odradzają dziecko i kota? 😁 Nie spotkałam się z taką opinia u siebie w gronie, więc jestem bardzo ciekawa jak to tłumaczą 🤔 😁
 
Ponieważ prawdopodobnie ich coreczka ma alergię :( plus kot chyba poczuł się zaniedbany, zaczał wszedzie sikać... Ja też kota nie chcę, sierść doprowadziłaby mnie do szału, plus ewentualne zniszczenia w mieszkaniu. No i wyjazdy- nie byloby z kim zwierzaka zostawić, a tego nie przeskocze.
 
Kochane :( wczoraj wieczorem o 22 zaczęłam krwawić... Krew leciała jak podczas miesiączki. Przestraszyłam się i nie wiedziałam co robić. O 1 w nocy pojechałam na ostry dyżur i Pani ginekolog mnie zbadała. Serduszko biło... po dokładnych badaniach nie wiadomo skąd tyle krwi. Przepisała mi duphaston na 10dni.
Teraz już nie leci, ostatnio o 3 w nocy...
Czego to może być powód? Nie męczę się zbytnio, pracuje z domu. Od 2 dni przyjmuje globulki dopochwowe na infekcje, ale one nie mogą podobno czegoś takiego wywołać.
Innym podejrzanym jest imbir, bo od 3 dni piję wodę z dodatkiem świeżego imbiru ... Czytałam w necie, że w 1 trymestrze nie jest zalecany lub max woda z 1 plastra... A ja przekraczam ten limit sporo.
Ja też stosowałam imbir na początku, wrzucałam do wody i herbaty, teraz już mi nie pomaga więc nie używam, ale nie spotkałam się z taką opinia, że może powodować takie skutki... 🙁 Trzymaj się kochana, bądź dobrej myśli 🤗🤗🤗🤗
 
reklama
Ponieważ prawdopodobnie ich coreczka ma alergię :( plus kot chyba poczuł się zaniedbany, zaczał wszedzie sikać... Ja też kota nie chcę, sierść doprowadziłaby mnie do szału, plus ewentualne zniszczenia w mieszkaniu. No i wyjazdy- nie byloby z kim zwierzaka zostawić, a tego nie przeskocze.
Nom tak z wyjazdami ciężko, my zazwyczaj prosiliśmy znajomych, chętnie zostawali z naszym kocurkiem. A jeżeli chodzi o porządek, to w domu rodzinnym miałam psa i dużo więcej sierści wszędzie było niż przy kocie 😁 Ale może to dlatego, że ma on jasna sierść i mniej ja widać 😁W każdym razie tyle miłości nam dał, no i uratowaliśmy mu życie, bo biedak taki mały został porzucony... 😢 Z alergia to wiadomo tego się nie przeskoczy, ale myślę że będzie okej, w końcu wychowywanie dziecka w sterylnych warunkach jest jeszcze gorsze
 
Do góry