reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny u mnie dzisiaj 6+4 mam pytanko czy któraś z was ma wzdęcia? Ja mam tak duże ze aż boli mnie cały brzuch plus wyglądam jak w 5 miesięcu. Ja sobie rodzic? Dziękuje i pozdrawiam♥️
 
U mnie dzisiaj przełom, rano mdłości jakich nie miałam jeszcze... Już myślałam, że nie dotrę do pracy, ale jakoś dałam radę. Dziś idę do tego nowego lekarza na 19:50, mam nadzieję, że będzie konkretny i da skierowanko na badanko 🙈 Jutro będę informować pracodawcę o ciąży i powiem Wam, że to chyba jest dla mnie najbardziej stresujące...
A co do imion: u nas dla chłopca zdecydowanym faworytem jest Cezary, a dla dziewczynki wahamy się między Michaliną (mąż uwielbia) a Klarą (ja bym wolała) 💓 jakoś tak zawsze myśleliśmy o córeczce, ale jak będzie chłopak to też będzie super, tym bardziej, że intuicja mi podpowiada, że właśnie będzie chłopak.
oj rozumiem Cię doskonale, tez się bardzo stresuje powiedzeniem w pracy. Miałam to tez zrobić jutro, ale muszę zostać w domu, bo córka jest przeziębiona 😔
 
@Mana_lena doskonale Cię rozumiem, poprzednia ciążę przez 2 miesiące meczyly mnie wymioty, na czczo, po zjedzeniu sucharka, po wodzie, nawet raz zwymiotowałam bo był przeciąg i poczułam dreszcze 😅 bałam się że trafię do szpitala w końcu. Teraz zabezpieczyłam się gumami na wymioty z imbirem witamina b6 i magnezem ale na razie nie są potrzebne zbytnio, ze zwykłymi mdłościami daje radę.. A i tak powiedziałam że mogę wymiotować 9 miesięcy aby tylko urodzić zdrowe dziecko, czego to się nie robi żeby zostać mamą 🙂
Trzymaj się będzie dobrze jeszcze chwila i minie ten najgorszy trymestr 😚
 
Ja już kochana dziś się poryczałam , męczą mnie mdłości 24 na dobę. Też liczę na to, że odpuści za miesiąc. Natomiast z dnia na dzień jest gorzej. Łącze się z Tobą , myślałam , że jestem jedyna na forum , która tak dramatycznie to przechodzi
ja tez mam całodniowe mdłości tylko w pakiecie mam jeszcze 9miesieczną córkę, która wymaga ciągłej uwagi.
 
Każde imię będzie piękne

Ja też miałam jutro poinformować, a tu się okazało że ma urlop do poniedziałku... chciałam jutro powiedzieć o ciąży, bo jutro wieczorem wizyta u ginekologa i nie wiem co robić z L4.
U mnie dokładnie to samo... Ogólnie chciałabym jeśli pójdę na l4, nie iść od jutra, po wizycie tylko na spokojnie powiedzieć i na kolejnej wizycie wziąć l4 lub gdy się gorzej poczuję. Nie chciałabym iść z dnia na dzień żeby nie było wielkiego szoku, ale też widzę, że moje samopoczucie z dnia na dzień jest coraz gorsze a noce nieprzespane, więc nie wiem czy dam radę do następnej wizyty. Porozmawiam dziś z lekarzem jeszcze na ten temat.
 
Ja też mam wzdęcia, najgorzej jest wieczorem, brzuch napompowany. i też nie wiem za bardzo co z tym robić [emoji2368]
Hej dziewczyny u mnie dzisiaj 6+4 mam pytanko czy któraś z was ma wzdęcia? Ja mam tak duże ze aż boli mnie cały brzuch plus wyglądam jak w 5 miesięcu. Ja sobie rodzic? Dziękuje i pozdrawiam[emoji3531]
 
reklama
Do góry