reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja juz tez po wizycie:) jak widać z usg 9+5 z om 10tc, serduszko 168/min, doktor powiedziała że wszystko wygląda bardzo ładnie.
Zapomnialam wam napisać że mi tez wyszły dzisiaj liczne bakterie w moczu i moja ginekolog napisala mi nazwę jakiegoś suplementu na bazie żurawiny który można brać przez całą ciążę, jutro odkopie karteczkę i Wam napisze bo mialam ciężkie torby z zakupami i torebka juz została w samochodzie [emoji849]Zobacz załącznik 1223065
Jej [emoji3590] cudo...

Masz termin ma 05.08? [emoji846]

Czekam z niecierpliwością na ten suplement. Ja wyniki moczu w czwartek zrobię ponownie bo jutro święto [emoji846]
 
reklama
W ogóle nie wiem czemu myślałam, że prywatni lekarze nie mogą wystawiać recept z refundacją, ale miło się dzisiaj zaskoczyłam w aptece. Do duphastonu mam brać tez luteine, kupiłam 2 wielkie pudełka po 30szt, a zapłaciłam tylko 14zl. Po wyjściu patrze na rachunek, a bez refundacji te paczki kosztowały ponad 200zł [emoji15]
 
Zerknęłam teraz na zdjęcie USG i niestety nie mam zapisane, mam tylko CRL i tyle z wielkości [emoji26]
Oczywiście plakalam w gabinecie bardzo mocno ze szczęścia. Nastawialam się negatywnie i mile się zaskoczylam. Tylko lekarz powiedział ze pęcherzyk żółtkowy ten odzywiajacy zarodek trochę za duży bo zarodek 0.51 cm i tyle samo ys 0.51 cm czy ktoras miała podobne wymiary?
 
Ja juz tez po wizycie:) jak widać z usg 9+5 z om 10tc, serduszko 168/min, doktor powiedziała że wszystko wygląda bardzo ładnie.
Zapomnialam wam napisać że mi tez wyszły dzisiaj liczne bakterie w moczu i moja ginekolog napisala mi nazwę jakiegoś suplementu na bazie żurawiny który można brać przez całą ciążę, jutro odkopie karteczkę i Wam napisze bo mialam ciężkie torby z zakupami i torebka juz została w samochodzie [emoji849]Zobacz załącznik 1223065
Prawie 3 centymetry :) na kiedy masz termin?
 
Ja jestem po 1 wizycie okazuje się, że dopiero 6+3. Byłam pewna, że już ponad 7 ale mam dość specyficzny cykl miesiaczkowy, więc też brawa dla nas że udało się nam za pierwszym podejściem[emoji4]
Dziudziutek narazie maleńki 6,44 mm, ale widziałam bijące serduszko [emoji173]
Termin mam na 28.08.2021 r.
 
reklama
Oj dzieje się na tym forum, aż miło poczytać. A nam pozostaje czekać kolejne dni i tygodnie do swoich wizyt
Nie wiem jak wytrzymam jeszcze te 2 tygodnie🙄
Spokojnie myśl pozytywnie i jakoś zleci 🙂🙂 Ja się pocieszam tym, że na następnej wizycie już będzie coraz fajniej widać dzidziusia, więc warto czekać ❤️🤗
 
Do góry