reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Witajcie :)
Ja co prawda jestem dopiero przed testowaniem, tak naprawdę nie wiem jeszcze, czy tym razem się udało, ale wiecie...fajnie mieć wsparcie. Mam już córkę 2.5 letnią, ta ciąża byłaby wymarzoną, mimo wszystko. Mam nadzieję, że nie będzie to dla Was problemem, jak się nie uda, to się wypiszę. Jeśli by się udało, to termin przypadałby na 16/08. Wpierwszej ciąży za późno dołączyłam do forum i trochę żałowałam
Hej, kiedy test robisz? Mi apka pojazuje tetmin na 14.08 i w poniedziałek test negatywny no ale to za wcześnie zrobilam bo okres na sobotę wypada
 
Musisz jeść produkty bogate w błonnik i pić dużo wody, plus ruszać się :) polecam zjeść jabłko wieczorem
Ja mam na codzień problem z zaparciami, ale to, co się działo w ciąży, to przechodziło wszystko. Nawet w szpitalu wylądowałam. Lekarz mi polecił jeszcze brać Espumisan. Ale faktycznie woda robią swoje.
 
Hej, kiedy test robisz? Mi apka pojazuje tetmin na 14.08 i w poniedziałek test negatywny no ale to za wcześnie zrobilam bo okres na sobotę wypada
Test zrobię w piątek pierwszy, ja mam dostać jakoś we wtorek, więc może będzie już ok. Chociaż przy pierwszej ciąży pokazał mi test w dniu spodziewanej miesiączki. I to bladziuchna taka.
 
Ja mam na codzień problem z zaparciami, ale to, co się działo w ciąży, to przechodziło wszystko. Nawet w szpitalu wylądowałam. Lekarz mi polecił jeszcze brać Espumisan. Ale faktycznie woda robią swoje.
Ja to wiecznie miałam problemy z zaparciami i wzdęciami. Od jakiś 3 miesięcy dziennie rano na śniadanie owsianka i powiem wam że problem znikł. Do tego dużo wody także polecam, naprawdę działa cuda ❤️ a na wzdęcia no cóż trzeba ten dyskomfort przetrwać. Nie mam lekarstwa a wręcz mam wrażenie że są dużo większe teraz.
 
Niestety wzdęcia w ciąży dotyczą prawej każdej ciężarnej, warto zatem unikać potraw wzdymających oraz napojów gazowanych.
 
Dziewczyny! Moje niepokoje troche rozwial dzisiejszy wynik bety 36 dc i wynik 1131. Strasznie stresuje się tym wszystkim, w pierwszej ciazy w ogóle nie badałam bety, czekałam na nią 5 lat i cieszyłam się ze jest chociaz bylo na początku pod górkę. Teraz zajęło nam to ponad rok i każdego dnia drze o to co się wydarzy, myślę że ma na to wplyw sytuacja jaka mam na chwile obecna w domu. Pewnie wszystkie się z tym mierzymy w mniejszym lub większym stopniu, przepraszam ze wam tutaj tego dokładam ale nie mam się komu wygadac.
 
reklama
Dziewczyny! Moje niepokoje troche rozwial dzisiejszy wynik bety 36 dc i wynik 1131. Strasznie stresuje się tym wszystkim, w pierwszej ciazy w ogóle nie badałam bety, czekałam na nią 5 lat i cieszyłam się ze jest chociaz bylo na początku pod górkę. Teraz zajęło nam to ponad rok i każdego dnia drze o to co się wydarzy, myślę że ma na to wplyw sytuacja jaka mam na chwile obecna w domu. Pewnie wszystkie się z tym mierzymy w mniejszym lub większym stopniu, przepraszam ze wam tutaj tego dokładam ale nie mam się komu wygadac.
Od tego tutaj jesteśmy wszystkie, żeby się wspólnie wspierać i rozmawiać o wszystkich wątpliwościach ale również dzielić się tymi dobrymi rzeczami. 🤗
 
Do góry