reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Z racji wieku ja mam. Ale ja już starawa jestem😅
Zalecenia są ogólnie z racji wieku, jeśli w rodzinie już były osoby z wadami, porody martwe poronienia, bodajze też są wskazaniem itp.
Rozumiem ;) Pytam tylko z ciekawości, czy wśród grupy planującej zrobić badanie, są dziewczyny np. poniżej 30 r.ż i z ujemnym wywiadem rodzinnym
 
reklama
Trzymamy kciuki, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze..
Dziewczyny, ale macie już zaawansowaną ciążę, ja dopiero kończę 5 tydzień.. Jakieś sprawdzone metody na ból gardła i zatkany nos? Piję herbatę imbirową z miodem i cytryną, wczoraj na kolacje nawet zjadłam kanapkę z czosnkiem [emoji16]
Spróbuj mleko z miodem i czosnkiem. Jak jak byłam taka przeziębiona teraz to próbowałam ale poległam [emoji23] a tak to ciepła herbata, miód, cytryna. Jak będzie bardzo źle bierz paracetamol [emoji846]jest dozwolony w ciąży w 1 trymestrze.
 
Mi pomaga imbir , ale już mam go dość 😅. Biorę tylko jak jest mega ciężko , a na te mniejsze mdłości pomagają mi mentosy miętowe i jabłka. Miłego dnia dla Ciebie i podróży bez problemów
Dziękuję bardzo :) z coca-colą próbowałam i faktycznie na trochę uspokaja, ale za to później nawet połowie szklanki mam wzdęcia 😣 muszę spróbować z tym imbirem, skoro tylu z Was pomaga to musi coś w tym być.
 
Rozumiem ;) Pytam tylko z ciekawości, czy wśród grupy planującej zrobić badanie, są dziewczyny np. poniżej 30 r.ż i z ujemnym wywiadem rodzinnym
U mnie w otoczeniu sobie robią. Nie patrzą na wiek. Choć sami takie , że wogole nie podchodzą do tematu. Ja w drugiej ciąży nie robię. Już przy pierwszej mnie to dużo nerwów kosztowało
 
Ja mam dylemat, przy pierwszej ciąży nie robiłam nic oprócz usg, ale ciąża była po prostu wzorowa (gorzej później z porodem 😂). Ale teraz po poprzedniej ciąży biochemicznej i z epizodem mkkroplamien mam duży dylemat. Jakbym się decydowała to pewnie też nifty pro.
 
Dziękuję bardzo :) z coca-colą próbowałam i faktycznie na trochę uspokaja, ale za to później nawet połowie szklanki mam wzdęcia 😣 muszę spróbować z tym imbirem, skoro tylu z Was pomaga to musi coś w tym być.
Trzeba próbować , a nóż widelec Ci pomoże. Ja imbir ścieram na tarce do herbaty , ale zabijam smak cytryną , która wciskam do tej mikstury.
 
reklama
Mnie dziś złapalo:( boli mnie gardło i czuje że też zatoki, do tego te bakterie w moczu . Kurczę tak staram się dbać o siebie a tu ciągle coś. W pierwszej ciąży przez ponad 4 miesiąca ciągle pracowałam , brałam do etatu jeszcze dodatkowe dyżury non stop z zarazkami i byłam zdrowa a teraz leżę i pachnę i co chwilę coś mi jest 😑
 
Do góry