reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
U mnie niestety złe wiadomości. Usg wykazało puste jajo płodowe. Pęcherzyk ciazowy duży i lekarz mówi, ze w 6+2 powinno już coś w nim być a nie ma nic. W poniedziałek jeszcze kontrola, ale skierowanie do szpitala już mam. [emoji3525] Zobacz załącznik 1220776
Przykro mi :( ...moze jeszcze się pojawi zarodek [emoji849] ... moze byla późniejsza implantacja albo co [emoji849]
 
Ja już po wizycie..
Mojemu kropkowi bije serduszko [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Termin z OM 22.08.2021
Termin z USG 21.08.2021 w urodziny mojego..
Więc wszystko jest zgodne z ostatnim terminem @
Zobacz załącznik 1220764

Ale cudowne wiesci. Gratulcje. Ja mam 24.08 z usg a 19.08 z om

U mnie niestety złe wiadomości. Usg wykazało puste jajo płodowe. Pęcherzyk ciazowy duży i lekarz mówi, ze w 6+2 powinno już coś w nim być a nie ma nic. W poniedziałek jeszcze kontrola, ale skierowanie do szpitala już mam. [emoji3525] Zobacz załącznik 1220776

Bardzo mi przykro ale trzymam kciuki zeby jednak uparciuszek sie pojawil
 
U mnie niestety złe wiadomości. Usg wykazało puste jajo płodowe. Pęcherzyk ciazowy duży i lekarz mówi, ze w 6+2 powinno już coś w nim być a nie ma nic. W poniedziałek jeszcze kontrola, ale skierowanie do szpitala już mam. [emoji3525] Zobacz załącznik 1220776
Ja 6+2 nic nie miałam w pęcherzyku a 8 + 2 był zarodek - co prawda umarł w 7 tyg ale był- więc czekaj
 
U mnie niestety złe wiadomości. Usg wykazało puste jajo płodowe. Pęcherzyk ciazowy duży i lekarz mówi, ze w 6+2 powinno już coś w nim być a nie ma nic. W poniedziałek jeszcze kontrola, ale skierowanie do szpitala już mam. [emoji3525] Zobacz załącznik 1220776

Powiem Ci moja historię z drugiej ciąży - specjalnie odgrzebałam teraz papiery żeby sprawdzić który to był tc. Na pierwsza wizytę poszłam w 6t2d - byłam pewna że będzie wszystko pięknie widać. Lekarka miała świetny sprzęt bo to była wizyta prywatna- okazało się że też jest puste jajo .... Wielkość co prawda trochę mniejsza niz Twoja bo 15mm, ale lekarka nie dawała mi szansy bo mówiła że na tym etapie powinno być chociaż ciałko żółte i zarodek również. Też już dała skierowanie do szpitala. I kazała mi przyjść za dwa dni. Moja mama powiedziała mi żebym poczekała trochę dłużej bo może po prostu miałam później owu i żebym nie przeżywała ciagle tego stresu. Poszłam na następną wizytę 9 dni później do innej lekarki z tej samej przychodni. I dopiero wtedy byl widoczny zarodek... Z serduszkiem i ze wszystkim... miał 7 mm tego dnia. Ale też już byłam pewna że nic z tego nie będzie. Trzymam kciuki, żeby i u Ciebie pojawił się zarodek! :)
 
Dziewczyny te mdłości tak mi dają popalić, nie mam na nic siły bo ledwo co mogę zjeść normalnie. Powiedzcie mi jak ten imbir się pije, imbir zetrzeć na tarce i zalać wrzątkiem? Czy to jest bardzo złe w smaku? Nie mam już wyboru, muszę chyba spróbować tej metody 😟
 
reklama
Dziewczyny czy was też boli podbrzusze jak na okres? Czy takie bóle macie długotrwałe? Jeśli tak to w którym tygodniu? Martwie się o te moje bóle...
ja już teraz mam trochę mniejsze te bóle. Jestem gdzieś w 7tc. Nie są one jednak długotrwałe, raz kiedyś zaboli.. mi ginekolog mówiła, ze bóle jak na okres są zupełnie normalne w ciąży. Mówiła tylko, ze jeśli będzie bardzo bolesne to trzeba udać się do lekarza

Ja już po wizycie..
Mojemu kropkowi bije serduszko ❤️❤️❤️
Termin z OM 22.08.2021
Termin z USG 21.08.2021 w urodziny mojego..
Więc wszystko jest zgodne z ostatnim terminem @
Zobacz załącznik 1220764
gratuluję ❤️❤️

U mnie niestety złe wiadomości. Usg wykazało puste jajo płodowe. Pęcherzyk ciazowy duży i lekarz mówi, ze w 6+2 powinno już coś w nim być a nie ma nic. W poniedziałek jeszcze kontrola, ale skierowanie do szpitala już mam. [emoji3525] Zobacz załącznik 1220776
może warto faktycznie poczekać chwile dłużej niż do poniedziałku tak jak mówią Dziewczyny? Ja chyba bym poczekała.

Ja wczoraj byłam powtórzyć moje badania tarczycowe, zeby zobaczyć jak organizm zareagował na odstawienie leków. Na szczęście po 2,5tyg nadal wszystko w normie.. mam nadzieje, ze tak już pozostanie do końca ciąży 🙏🏻

Też raczej nie planowałam się szczepić. Za szczepieniami jestem jak najbardziej, ale tej szczepionki się po prostu bardzo boję 🙄
 
Do góry