reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja się cieszę, że ciąża jest przeciwskazaniem do szczepienia i nie będę się szczepić. Nie miałam też tego w planach. :) Dziwne jest dla mnie, że w ciągu niecałego roku powstała nowa choroba i od razu na nią szczepionka a do tego nikt nie mówi o tym co producent pisze na ulotkach. Oczywiście nie jestem antyszczepionkowcem, bo popieram wszystkie obowiązkowe szczepienia i dziecko też będę szczepić, ale za takimi szczepionkami stoją lata badań, a nie ktoś wymyśla chorobę w kilka miesięcy i zaraz szczepionkę na nią :)
Ulotki oraz dokładnie opisane badania możliwe skutki uboczne ,mechanizm działania i wszystkie inne informacje są dostępne bez mniejszego problemu . Co prawda najwięcej informacji jest w języku angielskim ale tłumaczenia publikacji też można znaleźć. 😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja już po wizycie..
Mojemu kropkowi bije serduszko ❤️❤️❤️
Termin z OM 22.08.2021
Termin z USG 21.08.2021 w urodziny mojego..
Więc wszystko jest zgodne z ostatnim terminem @
IMG_20201230_094317.jpg
 
Odnośnie paniki i zamartwiania, to każda świadoma przyszła mama chyba tak ma😉 Jak coś boli źle, jak nie to też nie dobrze... Mam podobnie.
Chociaż kiedyś usłyszałam zdanie, że jak zajdziesz w ciąże, to już będziesz się martwić do końca życia😆 Ja chyba muszę się z tym zgodzić.
 
Ulotki oraz dokładnie opisane badania możliwe skutki uboczne ,mechanizm działania i wszystkie inne informacje są dostępne bez mniejszego problemu . Co prawda najwięcej informacji jest w języku angielskim ale tłumaczenia publikacji też można znaleźć. 😉
Dokładnie, sama wczoraj pogooglowalam i wszelkie informacje dostępne bez problemu. Na dodatek ciąża nie jest nigdzie podana jako przeciwwskazanie, a jedynie jest informacja, że nie ma dostępnych badań na ten temat. Taka sama informacja widnieje na wieeeelu innych farmaceutykach, ponieważ umówmy się, niełatwo znaleźć grupę ciężarnych, które ochoczo dadzą sobie podać nieznany lek :D Gdyby nie ciąża, pewnie byłabym już zaszczepiona, a tak, to wolę nie ryzykować, bo niedawno szczepilam się na grupę i mój układ immunologiczny dał mi to odczuć dosyć mocno 😂
 
U mnie niestety złe wiadomości. Usg wykazało puste jajo płodowe. Pęcherzyk ciazowy duży i lekarz mówi, ze w 6+2 powinno już coś w nim być a nie ma nic. W poniedziałek jeszcze kontrola, ale skierowanie do szpitala już mam. [emoji3525]
IMG_20201230_100107.jpeg
 

Załączniki

  • 1609318821536.jpeg
    1609318821536.jpeg
    49,9 KB · Wyświetleń: 43
Natasza 27 Strasznie mi przykro😒trzymaj się.
Przy pierwszej ciąży mialam tak samo...ale w kilka miesiecy później bylam znowu w ciąży. Tym razem szczęśliwie donoszona i zdrowa córeczka.
 
reklama
Do góry