reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Jakoś wcale by mnie to nie zdziwiło, serio [emoji23] No może niekoniecznie z tym odesłaniem na za miesiąc, ale mogą odesłać np. do szpitala, który aktualnie jest jako covidowy. Jest wiele badań, które trzeba wykonać przed porodem, więc tak samo mogą, z czasem, wymagać zaszczepienia się na COVID.
Myślałam że z racji ciąży właśnie ominą nas szczepienia! Zapytam na pewno na wizycie lekarza... [emoji2][emoji2962]
 
Do 2,5 wystarczy mieć.. Takze spokojnie.. Tak mi endo zleciła ostatnio żebym do 2,5 zbila i będzie dobrze
A moja endokrynolog powiedziała że 2,5 do 2,8 to wynik dla osoby chyba +40 po ciążach. I dla osoby planującej bądź będącej dąży się właśnie do 1 /1,5.

Ale powiem wam nawet że mój ginekolog jak zobaczył wynik 3,19 to zaznaczył na czerwono i od razu powiedział "endokrynolog".

Ja teraz właśnie włączę z ft4. Mam w normie ale na dolnej granicy...
 
A moja endokrynolog powiedziała że 2,5 do 2,8 to wynik dla osoby chyba +40 po ciążach. I dla osoby planującej bądź będącej dąży się właśnie do 1 /1,5.

Ale powiem wam nawet że mój ginekolog jak zobaczył wynik 3,19 to zaznaczył na czerwono i od razu powiedział "endokrynolog".

Ja teraz właśnie włączę z ft4. Mam w normie ale na dolnej granicy...
A ft4 robiłaś może, bo mi gin zleciła też to zrobić..
Zrobiłam tylko TSH, bo kontroluje co jakiś czas ze względu na poprzednie problemy z tarczycą.. ale pewnie już zbadam jak będę kolejnym razem.. dzwoniłam teraz do rejestracji i jak coś to wypisze mi eutyrox w razie potrzeby... a w razie czego to i na ft4 podziała..
 
Dziewczyny a co myślicie o szczepionkach przeciw co id w ciąży? Bo mi to ciągle w głowie siedzi i się zastanawiam...
Do mnie już dzwonili że względu na grupę 0 w której mogę się szczepic 🤣ja zrezygnowałam właśnie ze względu na ciąże. Ale moja mama się zgłosiła będzie lada dzień szczepionka (też ochrona zdrowia ) więc zobaczymy ...
 
No to myślę, że zagrzeję z Wami na dłużej ;) test pokazał 2 kreski. Pierwsza wizyta u lekarza dopiero 13 stycznia. Skoro będę to może się trochę przedstawię ;) to moja 3cia ciąża, dzieciaki 3,5roku i 2,5roku (2017 i 2018) obie zakończone niestety cc. Kolejna przygoda przed nami, u nas jeszcze nikt nie wie i narazie tak zostanie.Zobacz załącznik 1220587

Kobieto. Pociesz mnie , że będzie dobrze , jak dzieci są rok po roku. Bo już mnie "pocieszają" co zyczliwsi , że będę mieć hmm. Przerąbane🥺 chociaż kilka osob uważa że dobrze że tak bedxie, za 2-3 lata będę mieć spokój i takie tam.

Co do pęcherza. To badanie moczu plus posiew. Na patologii jak leżałam, kilka dziewczyn właśnie były z przenoszonym zapaleniem. Bakterie nie są dobre dla ciąży. Niestety mogą przenikać , jakoś tak lekarze tłumaczyli dziewczynom obok z sali.:/
 
Ja właśnie dzisiaj oddałam mocz do badania, bo w poprzednim wyszły mi leukocyty w moczu :/ i może to być błaha przyczyna, a może być potrzebny antybiotyk. Warto się zawsze badać i skonsultować z lekarzem
 
reklama
Kobieto. Pociesz mnie , że będzie dobrze , jak dzieci są rok po roku. Bo już mnie "pocieszają" co zyczliwsi , że będę mieć hmm. Przerąbane🥺 chociaż kilka osob uważa że dobrze że tak bedxie, za 2-3 lata będę mieć spokój i takie tam.

Co do pęcherza. To badanie moczu plus posiew. Na patologii jak leżałam, kilka dziewczyn właśnie były z przenoszonym zapaleniem. Bakterie nie są dobre dla ciąży. Niestety mogą przenikać , jakoś tak lekarze tłumaczyli dziewczynom obok z sali.:/
Druga część pewnie do mnie, jutro będę u gin i będę mówić Mu wszystkie moje żale, żeby wszystko było dobrze z Dzidzią <3 <3
 
Do góry