reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
U mnie źle. Nawet bardzo. Nic praktycznie nie było widać. Pani doktor mówiła, że z tym terminem to powinno już być ciałko żółte. Nie było widać pozamacicznej, tylko dwie jakieś plamki. Endo tez gorsze niż było ostatnio. Nie chciała jeszcze dawać do szpitala na łyżeczkowanie. Daje jeszcze szanse bo mówi ze moglo być późne zagnieżdżenie i wskazywać na bliźniacza, ale bardzie kieruje się ku temu że nic z tego. Jutro idę na betę i w poniedziałek. We wtorek wizyta. Widząc po minie lekarki nie dawała szans za dużych na coś. Wiec nastawiam się na najgorsze.
Nie smuc się jeszcze... Z tego co pamiętam co jedna dziewczyna z naszego wątku też tak miała, i okazało się późne zagnieżdżenie i na kolejnej wizycie było już wszystko ok. Robiłaś wcześniej bete? Trzymam kciuki z całego serca za Ciebie [emoji3590]
 
U mnie źle. Nawet bardzo. Nic praktycznie nie było widać. Pani doktor mówiła, że z tym terminem to powinno już być ciałko żółte. Nie było widać pozamacicznej, tylko dwie jakieś plamki. Endo tez gorsze niż było ostatnio. Nie chciała jeszcze dawać do szpitala na łyżeczkowanie. Daje jeszcze szanse bo mówi ze moglo być późne zagnieżdżenie i wskazywać na bliźniacza, ale bardzie kieruje się ku temu że nic z tego. Jutro idę na betę i w poniedziałek. We wtorek wizyta. Widząc po minie lekarki nie dawała szans za dużych na coś. Wiec nastawiam się na najgorsze.
Nie trać nadziei ... trzymam kciuki coby wszytsko skończyło się dobrze !
 
Trzymam kciuki aby się jednak dobrze skończyło. A który ty dzień według OM?? Kiedy miałaś ostatnią @ i jak długie cykle??
ostatnia miesiączka 15.11. Cykle 28 dniowe. 26.11 brałam zastrzyk na pęknięcie, a jeżeli patrząc na najdalszy stosunek jaki mógłby coś zdziałać to byłby ten 29.11
 
ostatnia miesiączka 15.11. Cykle 28 dniowe. 26.11 brałam zastrzyk na pęknięcie, a jeżeli patrząc na najdalszy stosunek jaki mógłby coś zdziałać to byłby ten 29.11
No to 🐵 miałaś dokładnie tak jak ja. Cykle takie same..
U mnie tydzień temu w 5+2 był pęcherzyk 0. 98 cm widoczny z zarysem ciałka żółtego, a w środę betę miałam 4388. Jutro będzie 6+4 i się wszystko okaże..
Dziwnie u Ciebie trochę.. Ale nie załamuj się jeszcze. Postaraj się wierzyć w cud..
 
Nie smuc się jeszcze... Z tego co pamiętam co jedna dziewczyna z naszego wątku też tak miała, i okazało się późne zagnieżdżenie i na kolejnej wizycie było już wszystko ok. Robiłaś wcześniej bete? Trzymam kciuki z całego serca za Ciebie [emoji3590]
robiłam betę. 3 razy co 48h i przyrost był na granicy 85% wiec niby dobrze. Ale była bardzo niska. Bo pierwsza wynosiła tylko 67 i była w 29 dniu cyklu.
 
robiłam betę. 3 razy co 48h i przyrost był na granicy 85% wiec niby dobrze. Ale była bardzo niska. Bo pierwsza wynosiła tylko 67 i była w 29 dniu cyklu.
Mogło też później dojść do zapłodnienia. Miałam tak przy pierwszej ciąży. Dwa tygodnie różnicy miałam między wiekiem ciąży z miesiączki, a z USG.
 
reklama
Do góry