reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Cześć Dziewczyny,
@ania_g21 cieszę się, że wszystko w porządku, jest serduszko to najważniejsze [emoji3590][emoji3590]

A ja czekam na wyniki bety i chyba ponownie zaczynam czuć pęcherz jak przy ostatnim zapaleniu pęcherza, ale teraz furaginy nie mogę brać.. jakieś domowe, sprawdzone sposoby?
Zapalenie pęcherza to moja zmora...
Po 1. Ciepłe skarpety i bielizna
Po 2. Przy pierwszej oznace - hektolitry wody
Po 3. Kup sobie "Urosept" i jeśli masz problemy bierz cały czas. One są bezpieczne w ciąży.
Po 4. Zurawina - herbaty, soki, suszona. W kazdej postaci.


Jeśli stan już jest bardzo bolący - bierz furagine. Niby na ulotce pisze ze nie powinno się brać w 1 trymestrze ale jak rozmawiałam z moim ginem to powiedział że są bezpieczne i można brać. Zdecydowanie bezpieczniej dla dziecka będzie zjedzenie tabletek niż męczarnia z bólem i bakteriami. Bardzo dużo kobiet na tym forum bierze je w ciąży. Oczywiście przed - zadzwoń i skonsultuj. Ale nie zaniedbuj żebyś nie musiała później antybiotyku brac.
 
Cześć :) można dołączyć? U mnie pozytywny test był dwa dni przed wigilia. Ale, że miałam plamienia i ból podbrzusza to miałam już tydzień temu wizytę z USG i dostałam duphaston. Był widoczny pęcherzyk i ciałko żółte. Jutro idę na ponowne USG. Plamienia i bóle ustały, za to mam okropne wahania humorów. Ogólnie mam wrażenie, że ta ciąża bardziej mi dokucza niż poprzednia.
 
Cześć :) można dołączyć? U mnie pozytywny test był dwa dni przed wigilia. Ale, że miałam plamienia i ból podbrzusza to miałam już tydzień temu wizytę z USG i dostałam duphaston. Był widoczny pęcherzyk i ciałko żółte. Jutro idę na ponowne USG. Plamienia i bóle ustały, za to mam okropne wahania humorów. Ogólnie mam wrażenie, że ta ciąża bardziej mi dokucza niż poprzednia.
Kolejna z jutrzejsza wizyta.
Jutro będzie wysyp zdjęć i informacji o kropkach naszych..
 
Zapalenie pęcherza to moja zmora...
Po 1. Ciepłe skarpety i bielizna
Po 2. Przy pierwszej oznace - hektolitry wody
Po 3. Kup sobie "Urosept" i jeśli masz problemy bierz cały czas. One są bezpieczne w ciąży.
Po 4. Zurawina - herbaty, soki, suszona. W kazdej postaci.


Jeśli stan już jest bardzo bolący - bierz furagine. Niby na ulotce pisze ze nie powinno się brać w 1 trymestrze ale jak rozmawiałam z moim ginem to powiedział że są bezpieczne i można brać. Zdecydowanie bezpieczniej dla dziecka będzie zjedzenie tabletek niż męczarnia z bólem i bakteriami. Bardzo dużo kobiet na tym forum bierze je w ciąży. Oczywiście przed - zadzwoń i skonsultuj. Ale nie zaniedbuj żebyś nie musiała później antybiotyku brac.
Dziękuję Ci bardzo ☺️ Dzisiaj będzie sama żurawina i hektolitry wody, a jutro dopiero sobie kupię ten urosept i mam pierwszą wizytę u gin to wypytam.
 
Ja też wolałabym się nie szczepić ale boję się że warunkiem wypuszczenia na porodowke będzie okazanie ważnego szczepienia... Oby było tak jak mówicie :)
 
reklama
Ja też wolałabym się nie szczepić ale boję się że warunkiem wypuszczenia na porodowke będzie okazanie ważnego szczepienia... Oby było tak jak mówicie :)
Podejrzewam, że tak z czasem będzie. Przed każdym planowym zabiegiem lub porodem, trzeba będzie okazać zaświadczenie o szczepieniu. Podpytam jutro swojego gina co o tym myśli i jaka jest ogólna opinia, bo jeśli moja ciąża rozwinie się pomyślnie, to chce rodzic w szpitalu, a którym pracuje
 
Do góry