reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Jestem w końcu po wizycie i niestety dalej żadnej pewności nie mam [emoji852] wg OM mam 7tc, ale wiedziałam, że miałam opóźnioną owulacje, ale wychodzi na to, ze 2 tygodnie, a nie tydzien. Na usg widać pęcherzyk ciazowy 10mm, ale jest pusty, nie ma jeszcze pęcherzyka żółtkowego, wg lekarz początek 5tc, na dniach powinien się pojawić pęcherzyk żółtkowy i zarodek. Za tydzień mam mieć znowu usg, akurat na 5.01 mam wizytę u prywatnej doktor. Dzisiaj jadę jeszcze sprawdzić betę, 7 dni temu miałam 1000, wiec teoretycznie już coś powinno być widać...Zobacz załącznik 1220089
U mnie właśnie pęcherzyk 0.98 cm był ostatnio na wizycie widoczny z zarysem ciałka żółtego i pani doktor powiedziała że za tydzień będzie już widoczne serduszko.. Za 2 dni mam wizytę i zobaczymy czy się sprawdzi to co powiedziała...
 
reklama
IMG_20201228_102113.jpg

Tu na zdjęciu jest pęcherzyk z zarysem ciałka żółtego
 
Dziewczyny a co sądzicie o Nifty Pro?warto?jaka cena?wiecie w którym tyg można zrobić amnio?
Ja uważam, że Nifty warto zrobić, nawet jeśli nie ma wskazań, dla świętego spokoju. Cena w Polsce to chyba ponad 2000 zł. Dlaczego od razu pytasz o amniopunkcję? To jest inwazyjne badanie i do tego trzeba mieć wskazania.
 
Dołączam i ja, mam nadzieje że zagrzeje miejsce na dłużej 😊 dzisiaj pojade na beta hcg, a do lekarza dostanę się pewnie po nowym roku 😊
Powiedzcie mi ile powinien wynosić dzienny przyrost beta hcg?
Witamy z dwoma kreskami 😉 są w necie kalkulatory beta HCG, powinno się zrobić dra razy najlepiej w odstępie 48h, wzrost powinien być jak się nie mylę >66 %, generalnie większość kalkulatorów ma komentarze bczy wzrost jest dobrym! Powodzenia 😘
 
Odnosząc się do wcześniejszych ważnych wpisów, też chodzę prywatnie, ale mam takie momenty że sobie myślę, a moze poszukać na nfz? Tylko że nie mam nikogo bliskiego kto mógłby polecić jakiegoś sprawdzonego lekarza, a to moja pierwsza ciąża więc ciężko mi ostatecznie zdecydować ot tak. Temat nadal otwarty u mnie myślę :)
Co do samopoczucia dziś jest od rana kiepsko. Spałam z 11 godzin 😳 i takie okropne mdłości od rana mam, że zaraz chyba nie skończą się dobrze... na szczęście w pracy mamy wolne między świętami a sylwestrem więc mogę odpoczywać... Nie dziwię się, że babeczki biorą zwolnienie od samego początku. Nie wiem jak poradziłabym sobie z tym uczuciem w pracy.
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży chodziłam nfz i nie pójdę nigdy więcej.. Nie otrzymałam żadnego zdjęcia, na usg czasami mi pokazali dzidziusia..
Teraz chodzę prywatnie i podejście jest o wiele lepsze.. Wiem że niektórzy są na nfz fajni ale u mnie w mieście brak..
 
Do góry