reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Witajcie 💕
U nas elegancko. Młody jest genialny i kocham go nad życie! Jest moim małym ssakiem- potrafi pół dnia być na cycku. Mam problem żeby zjesc lub się po prostu wysikać. Korzystam z tych przyziemnych przyjemności w momencie jak mąż zmienia mu pieluszkę. W nocy spi pięknie, budzi się tylko na jedzonko i pieluszkę. W ciągu dnia ma około 2h czuwania. Dziś 3 razy obsikał męża 😁
Ja coraz lepiej się czuje po cc. Nie biorę już paracetamolu, choć i tak chyba dobrze mi poszło bo tylko 2 tabletki dziennie brałam.
Uciekam do spania, muszę korzystaćz tego czasu kiedy mogę odpocząć 💕
Pozdrawiamy
 
Dziewczyny wchodze tu juz mniej regularnie ( znowu problemy na szczescie z Moim Zyciem ok) jakbym ominela jakas świeżo upieczona mamusie i nie pogratulowala to pisze Wam ze mysle o Was caly czas, gratuluję rozpakowanym i 3mam kciuki i duchowo wspieram pozostajace jeszcze w stanie nienaruszonym "paczuszki"😘😘😘😘😘
Trzymajcie sie dziewczęta w te upały!!!
Czekam na wszystkie czekoladki (mamusie) z naszej forumowej bombonierki😉🤩🤩🤗🤗🤗🤗🤗 do ostatniej sztuki😁😁
Buziaczki😘😘😘😘😘😘😘😘😘
 
Chwilowo nam się "rozjechały" tematy 😂 fakt. Ciężarówki jeszcze liczą skurcze a mamusie już walczą z własnymi cyckami 😂 ale i my do Was dołączymy niebawem! I mam nadzieję że nadal będzie tu miło i przytulnie. I będziemy mogły wszystkie się wyżalić i szukać wsparcia czy porady 😉

Dzięki za odpowiedzi o nocach. Czyli jest jakieś światełko w tunelu. Takie jakieś macie "bezproblemowe" te dzieci 😂😂😂
Joanulka twoje położenie rozumiem za to aż za dobrze 😉 Moja Młoda też wisiała bez przerwy na cycu. Odkładałam ją do łóżeczka "na sapera" a i tak powodzenie sięgało może 5% 🤦🏼‍♀️ spała najchętniej na mnie. I ta zimna kawa...tfu 😁

Coś bym zrobiła dzisiaj...i nie wiem co 😂😂 mam siły i energii aż nadto. Pogoda jest bardziej niż ok. Spacer mam zaplanowany. Ale co by tu jeszcze 🤔 😁 a jak u Was plany? Jakby się ten mój mały lokator był już pojawił... to dzisiaj na pewno dłuższy spacer byśmy uskuteczniły 🤪 🤣
 
Cześć, pytanie z innej beczki. Urodziliśmy się 18 a więc teraz w połogu. Nie mam obfitego krwawienia, nie raz podczas miesiączki się bardziej lało. Czy mogę wymienić podkłady na zwykle Podpaski? I jakie? Przed ciąża stosowałam femina, ale boję się że krocze zacznie się źle goić
 
Cześć, pytanie z innej beczki. Urodziliśmy się 18 a więc teraz w połogu. Nie mam obfitego krwawienia, nie raz podczas miesiączki się bardziej lało. Czy mogę wymienić podkłady na zwykle Podpaski? I jakie? Przed ciąża stosowałam femina, ale boję się że krocze zacznie się źle goić
No ja wymieniłam szybko podkłady na podpaski bo w tych podkladach jak w pampersie. 🤭. Jedynie na noc ubieralam te podkłady. Teraz tylko podpaski aktualnie mam z biedry ;) u mnie wszystko ok. Myślę że lepiej takie podpaski niż te grubaśne podkłady.
 
No ja wymieniłam szybko podkłady na podpaski bo w tych podkladach jak w pampersie. 🤭. Jedynie na noc ubieralam te podkłady. Teraz tylko podpaski aktualnie mam z biedry ;) u mnie wszystko ok. Myślę że lepiej takie podpaski niż te grubaśne podkłady.
O to dobra wiadomość, no mi właśnie o te z biedry chodziło bo zawsze były najlepsze. Ale w necie o jakiś bawełnianych piszą
 
A orientuje się któraś z Mam jak to wyglądają sprawy z przychodnią i położną?
Przed porodem o tym nie pomyślałam a w trakcie porodu pytają mnie do jakiej przychodni maluszka. Powiedziałam że do tej co ja chodzę ale mi to nie odpowiada bo jest daleko a aktualnie nie mamy samochodu.
Czy ta przychodnia która podałam została poinformowana przez szpital i założyli małemu kartę? Teraz muszę do innej przychodni go zapisać czy przenieść?
I jak z tą położną przyjdzie sama ( jak mówi mama) czy mam zadzwonić jak znalazłam w internecie
 
reklama
A orientuje się któraś z Mam jak to wyglądają sprawy z przychodnią i położną?
Przed porodem o tym nie pomyślałam a w trakcie porodu pytają mnie do jakiej przychodni maluszka. Powiedziałam że do tej co ja chodzę ale mi to nie odpowiada bo jest daleko a aktualnie nie mamy samochodu.
Czy ta przychodnia która podałam została poinformowana przez szpital i założyli małemu kartę? Teraz muszę do innej przychodni go zapisać czy przenieść?
I jak z tą położną przyjdzie sama ( jak mówi mama) czy mam zadzwonić jak znalazłam w internecie
Ja w szpitalu też podałam moja przychodnie. I właśnie z niej przyszła do mnie polozna. Nie musiałam dzwonić. Ona sama do mnie zadzwoniła żeby się umówić . Po dwóch dniach była . I jak przyszła to wtedy założyła małej kartę w przychodni.
 
Do góry