reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Jeszcze trochę dziewczyny i nie będziecie nawet miały czauu wspominać dawnych problemów ✌ ja teraz walczę z cyckami 🥴 Franek ciągle głodny a mi suty popękały i tak bolą że teraz lecimy z butla bo jak mam go dostawić to płaczę z bólu. Ale już mężowi kazałam kupić laktator i będę odciągać a suty niech się kurują bo młody ma zasys jak się patrzy. Ogólnie trochę też dobija brak snu i ten piekielny gorąc co na maluszki też nie wpływa za korzystnie. Trzymajcie się tam 💪
Podobno dobrze jest smarować brodawki lanolina i mlekiem. Dużo wietrzyć. Tak jak @Mdła napisała, ważne jest żeby dzidzia złapała jak najwiecej brodawki- najpierw jej dolna cześć do buźki, później reszta. Poproś położna niech sprawdzi wędzidełko czy nie trzeba podciąć.
 
reklama
Lipka, będzie dobrze, chociaż ten upał nie pomaga, Julcia da radę i ty też. Widzę dziewczynki, że wszystkie mamy odchowane starszaki, ale to będzie tylko plus nawet dla nas, dzieci tak szybko rosną a tu takie maleństwo, mój najstarszy jutro ma wyniki matur,
 
Adunia, laktator na pewno pomoże tylko trzeba zagoić brodawki i tak jak piszą dziewczyny, na Frania też pewnie ten upał tak działa, mogłoby troszkę nam odpuścić
 
Dziewczyny ja mam jakiś dziwny czas, zaczynam mieć obawy , przed przyjściem na świat pierwszego dziecka . Bardzo się boję żeby nie było chore , nie mogę sobie wyobrazić już dziecka w domu i tego że będę mamą, chociaż nie mogę się tego doczekać. Bardzo się boję komplikacji z dzieckiem po porodzie , chociaż z ciążą wszystko w porządku. Nie wiem czy to normalne , taki strach o dziecko , w sumie bez powodu , dziewczyny w pierwszej ciąży też tak macie, miałyście?

Też tak miałam, nawet rano w dniu cc nie dochodziło do mnie to że zaraz mały będzie ze mną.
Jak już mi go przywieźli wszystko minęło, ten strach itd. Odrazu był ten odruch matczynej miłości i troski o małego. Wszystko przyszło tak samoistnie.
 
Witajcie dziewczyny 😊 jak się dziś czujecie ? Upały dają w kosc ? Bo ja już zaczynam mieć dość 😅 dzisiaj wizyta, trzymajcie kciuki aby doktor powiedziała, ze coś tam się już dziać zaczyna bo oszaleje 😂
Powiedzcie mi jeszcze, czy zamierzacie brać ze sobą laktator do szpitala ? Bo ja się zastanawiam czy zabierać.
 
❤️Zadam pytanie z innej beczki bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi :( termin mam na 24.sierpnia.Drogie mamy, czy któraś z Was rodziła w obecnej sytuacji korony👑 w szpitalu na Ujastku lub Kopernika w Krakowie i może odpowiedzieć, jak długo trzymają w szpitalu po porodzie? (Jeżeli wszystko jest ok). Słyszałam, ze 1 lub 2doby, ale nie wiem czy do końca to prawda a Pani z infolinii nie potrafiła udzielić mi takich informacji;( plus na ujastku ponownie porody rodzinne wstrzymane😬 jak to wyglada u Was w szpitalach ?
 
Witajcie dziewczyny 😊 jak się dziś czujecie ? Upały dają w kosc ? Bo ja już zaczynam mieć dość 😅 dzisiaj wizyta, trzymajcie kciuki aby doktor powiedziała, ze coś tam się już dziać zaczyna bo oszaleje 😂
Powiedzcie mi jeszcze, czy zamierzacie brać ze sobą laktator do szpitala ? Bo ja się zastanawiam czy zabierać.
Ja nie zabieram laktatora. Niech się brodawki hartują od początku przez małego ssaka 😅
 
Suzie w szpitalu powinni mieć laktatory w razie czego 🤔 Tak mi się wydaje.
A kciuki oczywiście trzymamy! Tylko jak doktor powie że coś się zaczyna dziać...to jeszcze nic nie znaczy 🙈🤷🏼‍♀️ Jak powie że zamknięte wrota dalej...to też nic nie znaczy 😂🤷🏼‍♀️ Każdy poród jest inny i zaczyna się kiedy chce. "Może być za kilka godzin ale i za kilka tygodni" 😳 Takie uroki na końcówce 😜

Marcelek to ja już spieszę z gratulacjami dla syna! Fiu-fiu! Matura to poważna sprawa 😉
 
Suzie w szpitalu powinni mieć laktatory w razie czego 🤔 Tak mi się wydaje.
A kciuki oczywiście trzymamy! Tylko jak doktor powie że coś się zaczyna dziać...to jeszcze nic nie znaczy 🙈🤷🏼‍♀️ Jak powie że zamknięte wrota dalej...to też nic nie znaczy 😂🤷🏼‍♀️ Każdy poród jest inny i zaczyna się kiedy chce. "Może być za kilka godzin ale i za kilka tygodni" 😳 Takie uroki na końcówce 😜

Marcelek to ja już spieszę z gratulacjami dla syna! Fiu-fiu! Matura to poważna sprawa 😉
Dzięki dziewczyny za miłe słowa.

Mi wmawiali że nic się nie dzieje A bym urodziła sama pod prysznicem więc.. hehe
Ja nie brałam laktatora. Widzę że tutaj u nas w szpitalu udostepniaja no ale co się nagadaja to też nie fajnie.
Ja na razie daje radę.
Najgorsze te początki i jak się zacznie źle przystawiac dziecko to później ciężko wszystko rozkręcić. Bo boli, bo opuchnięte itp.
 
reklama
Witajcie dziewczyny 😊 jak się dziś czujecie ? Upały dają w kosc ? Bo ja już zaczynam mieć dość 😅 dzisiaj wizyta, trzymajcie kciuki aby doktor powiedziała, ze coś tam się już dziać zaczyna bo oszaleje 😂
Powiedzcie mi jeszcze, czy zamierzacie brać ze sobą laktator do szpitala ? Bo ja się zastanawiam czy zabierać.
Jeżeli masz swój własny to chyba warto zabrać, żeby laktację pobudzać. A z tymi szpitalnymi to nigdy nie wiadomo jak będzie z dostępnością 🤷🏼‍♀️
 
Do góry