reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

❤️Zadam pytanie z innej beczki bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi :( termin mam na 24.sierpnia.Drogie mamy, czy któraś z Was rodziła w obecnej sytuacji korony👑 w szpitalu na Ujastku lub Kopernika w Krakowie i może odpowiedzieć, jak długo trzymają w szpitalu po porodzie? (Jeżeli wszystko jest ok). Słyszałam, ze 1 lub 2doby, ale nie wiem czy do końca to prawda a Pani z infolinii nie potrafiła udzielić mi takich informacji;( plus na ujastku ponownie porody rodzinne wstrzymane😬 jak to wyglada u Was w szpitalach ?
Niestety nie wiem jak jest w Krakowie.
W Warszawie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie i zależy od szpitala 🤷🏼‍♀️ Niestety liczba zachorować nie napawa optymizmem więc chyba nie pozostaje nic innego jak śledzenie sytuacji na bieżąco ..
 
reklama
Bubblegum też nie mogę się wypowiedzieć na temat porodu w Krakowie. Ale pewnie można zadzwonić i zapytać. Wiadomo że to próba cierpliwości 😁 Ale wydaje mi się że jak chcesz znaleźć informacje to najlepiej pytać u źródła 😉 Daj znać jak poszło 😉
 
To chyba pójdę za waszymi radami i sobie włożę do torby. Lepiej mieć niż nie mieć 😁
Dzisiaj to się rozpływam i nie wiem jak wytrzymam u lekarza w tej maseczce 🥵 póki co leżę i staram się nie ruszać, żeby przypadkiem się nie zagotować od niepotrzebnych ruchów 😂
 
z tą maseczką to masakra, dobrze że na ktg sobie mogłam zdjąć, też leżę i nic nie da się zrobić w ten upał, najlepszy byłby spacer ale nie ma jak... wczoraj wyszłam dopiero przed 21, nawet trochę połaziłam z moimi psiakami,
 
Już po wizycie, cóż szyjka trochę zmiękła, trochę skróciła ale i tak wszystko pozamykane 🤷🏻‍♀️ Podobno nie urodzę przed 27.08 🤷🏻‍♀️
A mój mały Leon już 3600 wazy ;)
24.08 mam ktg w szpitalu, a 25.08 wtedy ostatnia u ginekologa 😅zobaczymy czy donoszę, bo może przenoszę 🤔
Wow ale racuszek sie szykuje😁
Teraz jak czytam Wasze posty to mam wrażenie jakby to co Wy przezywacie bylo za mną cale lata swietlne i zupełnie o takich emocjach i przezyciach zapomnialam a to tylko nie caly miesiac minal od porodu. Pare tyg i juz inny świat.
Ale śledzę Was tu caly czas i wyczekuje zdjęć
nastepnych obywateli świata 😘😘😘😘😘
W razie co służę kapustką na nawał pokarmu😂😂😂😂😂
 
A ja czekam na każdy kolejny dzień z nadzieja na obchod poranny i na wypowiedzenie słów " będzie wypis do domu". Modlę się żeby to było jutro bo szpitala mam serdecznie dooooooooosc.
A cycki mam takie ogromne.. plecy strasznie mnie bolą.
 
A ja czekam na każdy kolejny dzień z nadzieja na obchod poranny i na wypowiedzenie słów " będzie wypis do domu". Modlę się żeby to było jutro bo szpitala mam serdecznie dooooooooosc.
A cycki mam takie ogromne.. plecy strasznie mnie bolą.
No to jade z kapusta do Ciebie bo mnie wlasnie na takie twarde gorące ogromne dwie glowy pomogla ze cisnienie z nich zeszlo!!!
wymasuje Ci te plecy i zalatwie wypis😁
 
reklama
Do góry