reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Tez uważam, że czapeczka to tylko w razie chłodu, ale niestety u mnie w szpitalu na liście mam aż trzy 🙀 i bądź tu człowieku mądry 🤷🏻‍♀️ Wezmę takie jakie mam a co będzie to już wyjdzie w praniu 😬
Niby niedrapki tez są na liście ale tak jak mówisz @Adunia91 dziecko ma się dotykać wiec tego nawet nie pakuje :p
 
reklama
Ja spakowałam jakies czapeczki ale z tego co pamiętam to bez zawiazywania. No ale w sumie jak urodziłam synka to tylko na porodowce mu założyli A później już cały czas bez.
Człowiek przez pół ciąży się martwi że ze szybko urodzi. Później już stres, że jednak przenosi i będzie trzeba wywoływać. 😀 no cóż czekamy.
Dziś już zaliczyliśmy długi spacer A mamy 27stopni. Ufff ledwo oddycham 😀
 
Dziewczyny A ja jestem w szoku i nie mogę uwierzyć, że w niemczech na prawdę jest tak , ze nie bierzesz dla dziecka wgl nic... mówiły mi o tym znajome , ale sama nie wiedziałam czy wierzyc🤷‍♀️ A dzisiaj rozmawiałam z położną i ona nic nie kazała brać, żadnych pampersow , nic dla dziecka ... jedynie mąż ma przynieść w dniu wypisu ubranka na wyjście... szok , przecież to nie drugi koniec świata, a tak się różni w porównaniu do Polski... mało tego dla rodzącej też żadnych podpasek, podkładów, majtek siateczkowych itp. Kiedy tak będzie w Naszej Polsce...
 
Ja akurat w moim szpitalu też mam niewiele do wzięcia bo położna powiedziala ze mam dla siebie nie brać żadnych podkładów poporodowych ani tego typu rzeczy bo dla matki wszystko dają, a dla dziecka jedynie krem do pupy, mokre chusteczki i ciuszki na wyjście 😉 ja oczywiście i tam mam to wszystko spakowana bo jeszcze w tą hojność nie wierze ale zobaczymy 😉
 
Cześć dziewczynki, jak tam samopoczucie, czy któraś ma już 36/37 tc, jak się czujecie? mnie już drugi dzień męczy osłabienie i mdłości
 
@Joanulka Zazdrosze że już wiesz kiedy ❤️ Ja mam poczatek 38 tygodnia i już bym chciała żeby coś tam się w tym kierunku działo, ale póki co lokatorowi dobrze w brzuszku 😉 Dzisiaj idę na usg i zobaczymy czy może zaczal się kierować 'w stronę słońca' 😂
 
Hej laski pozdrowienia ze szpitalnej patologi[emoji6] mialam sie zgłosić na oddzial ( planowo) myslalam ze po robią badania sprawdza itd i do domu lub na cc. A tu dupa leze sobie do przyszłego piątku (7 sierpnia) wtedy zrobia mi cc. Lekarka nie pusci mnie do domu mimo ze jest ok. Ale w razie co maja mnie na oku i wezma na cito. Jednak to 5 ciecie bedzie. Ehhh szału tu dostane [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Cześć dziewczynki, jak tam samopoczucie, czy któraś ma już 36/37 tc, jak się czujecie? mnie już drugi dzień męczy osłabienie i mdłości
Ja mam właśnie 36t5d i też jestem taka słaba ale to chyba przez pogodę , do tego skurcze głównie wieczorem i w nocy, i klucie w pachwinach, myślałam że może szyjka się skróciła a ona długa na ponad 3cm, bo dzisiaj byłam u lekarza
 
Do góry