reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Cześć laski!
Od wczoraj mały jest już z nami. 👶😍
Byłam pod narkozą i były małe problemy, bo nie mogli mnie zaintubowac i leki zdążyły dojść do małego. Jak go wyciągnęli dostał 1pkt bo nie oddychał sam, ale po 3minutach już oddychał i dostał 10pkt. 😊 Ze względu na tej oddech zabrali go na obserwacje na neonatologie i przynieśli mi go jak byłam już na normalnej sali.

Dobrze ze wszystko skończyło się pomyślnie i teraz jest ok. Malutki jest taki grzeczny, że jeszcze nie słyszałam żeby płakał. ❤️😍Zobacz załącznik 1155767Zobacz załącznik 1155768
Gratulejszyn !!!! Słodkości!!!!! Zdrówka!!!!
 
Cześć laski!
Od wczoraj mały jest już z nami. 👶😍
Byłam pod narkozą i były małe problemy, bo nie mogli mnie zaintubowac i leki zdążyły dojść do małego. Jak go wyciągnęli dostał 1pkt bo nie oddychał sam, ale po 3minutach już oddychał i dostał 10pkt. 😊 Ze względu na tej oddech zabrali go na obserwacje na neonatologie i przynieśli mi go jak byłam już na normalnej sali.

Dobrze ze wszystko skończyło się pomyślnie i teraz jest ok. Malutki jest taki grzeczny, że jeszcze nie słyszałam żeby płakał. ❤️😍Zobacz załącznik 1155767Zobacz załącznik 1155768
gratulacje, śliczny chłopczyk
 
misiaaa95 ...Czekam nadal na Malego. Juz dobrze. Ladnie je. Przybiera na wadze. Wazy 3300. Je ok 80 -90ml. Dzis ostatni dzien bierze antybiotyk i w sb pobieraja krew. Jak bedzie jałowa to szczepienie i do domu po weekendzie ❤.
Teraz na 2 sierpnia mialam termin💣. Czytam Wasze wpisy i razem z Wami bym już przeżywała i strachała sie o tej porze!!
Dobrze ze mam to już za sobą a moj gin podczas cc namawial mnie na trzecie!!!!!😱😱
Jak dajecie rade w te upały?????☀️
Duże Wam racuchy sie szykują???
U mnie o dziwo lekarz pomylil sie przed porodem o 50gram!!!!
Mial miec 3200 a mial 3150 w 38tyg.
 
Cześć laski!
Od wczoraj mały jest już z nami. 👶😍
Byłam pod narkozą i były małe problemy, bo nie mogli mnie zaintubowac i leki zdążyły dojść do małego. Jak go wyciągnęli dostał 1pkt bo nie oddychał sam, ale po 3minutach już oddychał i dostał 10pkt. 😊 Ze względu na tej oddech zabrali go na obserwacje na neonatologie i przynieśli mi go jak byłam już na normalnej sali.

Dobrze ze wszystko skończyło się pomyślnie i teraz jest ok. Malutki jest taki grzeczny, że jeszcze nie słyszałam żeby płakał. ❤😍Zobacz załącznik 1155767Zobacz załącznik 1155768
Gratulacje ❤️ Ale zazdroszczę że już możecie się tulić 😘

Ja dzisiaj po rozmowie z położną bo już kolejna noc z rzędu troche gniotą mnie skurcze więc liczę że w ciągu tygodnia coś się wydarzy 🥰 na szczęście nie muszę już robić rzadnych badań w labolatorium, powiedziała że jak coś będzie potrzeba to na szybko zrobią mi w szpitalu 💪
 
reklama
@Mystic87 Na pewno wszystko będzie już w porzadku, trzymamy kciuki ✊
Szczerze mówiąc nie myślałam że aż tak dokładne są te pomiary z usg🙀 jestem w szoku. Ale u mnie i tak raczej mała dziewczynka się szykuje 😊
Ja upały znoszę spoko , całe szczęście, bo muszę przetrwać prawie cały sierpień 😒🤔
 
Do góry