reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

To podobno tak samo jest jeśli chodzi o ruchy w brzuchu. Moja mama opowiadała ze ja to prawie się tam nie ruszałam, tylko sporadycznie coś tam się obtarlam, natomiast mój brat to mieszał jej chyba bigos w brzuchu 😂 Czyli dziewczynki grzeczniejsze od początku 😉 Mój rycerz też raczej należy do tych co raczej mało śpią a dużo się wiercą ale nie narzekam 😉
Potwierdzam. U mnie obaj cyrkowcy
 
reklama
To podobno tak samo jest jeśli chodzi o ruchy w brzuchu. Moja mama opowiadała ze ja to prawie się tam nie ruszałam, tylko sporadycznie coś tam się obtarlam, natomiast mój brat to mieszał jej chyba bigos w brzuchu 😂 Czyli dziewczynki grzeczniejsze od początku 😉 Mój rycerz też raczej należy do tych co raczej mało śpią a dużo się wiercą ale nie narzekam 😉
Moje córki były zdecydowanie mniej ruchliwe a teraz brzuch cały chodzi od rana do nocy z niedługim przerwami. Przedwczoraj jak spałam, mąż przyszedł się położyć, przyłożył rękę a młody ćwiczył karate przez 15 min, także nawet późna nocą daje czadu.
 
Ja dziewczyny muszę Wam powiedzieć, że moja dziewczynka daje popalić, męża kopie po buzi 🤣 i jest na prawdę bardzo ruchliwa 💚 co mnie oczywiście bardzo cieszy , ale może poprostu moja taka charakterna☺
 
To podobno tak samo jest jeśli chodzi o ruchy w brzuchu. Moja mama opowiadała ze ja to prawie się tam nie ruszałam, tylko sporadycznie coś tam się obtarlam, natomiast mój brat to mieszał jej chyba bigos w brzuchu 😂 Czyli dziewczynki grzeczniejsze od początku 😉 Mój rycerz też raczej należy do tych co raczej mało śpią a dużo się wiercą ale nie narzekam 😉
Ja obydwu synów mialam bardzo ruchliwych w brzuchu, jednemu to zostało do dzisiaj bo nie usiedzi , tylko ciągle coś musi robić, ale teraz niby w brzuszku córeczka ale też mega ruchliwa, więc jestem ciekawa co z tego będzie. Wczoraj miałam wrażenie że mi chce pępkiem wyjść 😍☺️
 
No nie wiem 😂 koleżanka była z synkiem w ciąży... ale o tym dowiedziała się dopiero pod koniec 6 miesiąca 😂 trochę ją przetrzymał. Także wiecie... do tego 6 miesiąca też wychodziła z założenia że dziewczynki wstydliwe 😂😂😂
Teraz jest Dzidź aktywny dość. Te przepisowe minimum 10 odczuwalnych ruchów na dobę to zaraz po przebudzeniu załatwia 😁 ale w porównaniu ze swoją starszą siostrą... No przy niej to miałam Karate Kid i drużynę piłki nożnej jednocześnie!😂 Demolowała mi wnętrzności. Miałam najpierw skopany pęcherz i cieszyłam się jak głupia, że się przekręciła... To mi później poobijała żebra 😂 jeszcze po porodzie dochodziły do siebie po tych ćwiczeniach! 😂😂😂
 
Dziewczyny, a nie macie problemu z pęcherzem? 😔 u mnie to największy problem, nie jest to jakos bardzo uciążliwe, bo zazwyczaj tylko rano piecze mnie w cewce moczowej , cały czas pije sok z żurawiny , na badaniu moczu nigdy nic nie wychodzi, ale obawiam się czy tam nie docierają bakterie do mojej kruszynki 🤔 ph też zawsze w porządku...
 
Dziewczyny, a nie macie problemu z pęcherzem? 😔 u mnie to największy problem, nie jest to jakos bardzo uciążliwe, bo zazwyczaj tylko rano piecze mnie w cewce moczowej , cały czas pije sok z żurawiny , na badaniu moczu nigdy nic nie wychodzi, ale obawiam się czy tam nie docierają bakterie do mojej kruszynki 🤔 ph też zawsze w porządku...
A mialas robiony posiew z moczu czy zwykle badanie ogolne?
 
reklama
Do góry