reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny :)
U nas już po wizycie wczorajszej a właściwie to po dwóch. Wczoraj zepsuł się aparat USG i musiałam umawiać się dodatkowo dzisiaj do innego gabinetu. Płci nie stwierdzono, chociaż samo badanie USG trwało dobre 20 minut. Młody (?) odwrócił się plecami, podwinął nogi i nie chciał w ogóle współpracować. Jest dosyć duży.. 203g :) znacznie większy niż wypada termin porodu z OM, bo różnicy mam ponad tydzień.
Prenatalne dopiero za 3 tygodnie więc jakoś będę musiała wytrzymać z tym niepoznanym sekretem.



Odpoczywaj dużo... mnie też położyli w szpitalu, dali kroplówkę i na drugi dzień do domu. Ale wiadomo, że lepiej być pewnym że wszystko jest ok. Często masz te skurcze?

Gratuluję wszystkim wizyt :)

Był jeszcze poruszany temat bólu głowy.. dziewczyny faktycznie miałyście rację. Wypiłam dzisiaj rano dwie szklanki wody i tak po 30 minutach głowa już mnie nie bolała. Magia :rofl2:
Bardzo się cieszę, że pomogłam z tymi dwoma szklankami wody😉 u mnie też działają dwie szklanki wody, ostatnio nawet moja mama zaczęła się stosować do tego ma dosyć częste bóle głowy ale na tą chwilę jej też pomaga 😀
 
U mnie waga stoi w miejscu, brzuszek rośnie i jest już widoczny, apetyt też mam dosyć dobry pomimo tego że od grudnia ciągle piecze mnie w buzi i gardle.. U nas będzie chłopak i już niektórzy mi coś przynoszą z ciuszków, ja obiecałam sobie ze zacznę od kwietnia kompletować wyprawkę, ale nie wiem czy wytrzymam bo te wszystkie rzeczy kuszą żeby je kupić.😀
 
Ja na razie nadrabiam braki, ktore byly spowodowane wymiotami.. doganiam juz wage sprzed zajscia w ciaze;)
Co do wyprawki to kupilam bodziaki w smyku w super promocji, takie neutralne bo nie znam płci. ;) ogolnie ceny dziecięcych rzeczy są zaporowe, tez pewnie pójde do lumpka coś kupic ;)
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z farbowaniem włosów? Nie ma żadnych przeciwwskazań? Bo po rodzinie pytałam i niektorzy mówią,że można inni ze nie i trzeba sie wstrzymać do końca...
 
Ratunku co na zaparcia [emoji53][emoji53][emoji53]
Od kilku dni pojawil się problem , wcześniej było ok . Brzuch boli okropnie ...
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z farbowaniem włosów? Nie ma żadnych przeciwwskazań? Bo po rodzinie pytałam i niektorzy mówią,że można inni ze nie i trzeba sie wstrzymać do końca...
Jeśli wierzysz w przesady (ja nie) to nie farbuje się bo niby dziecko urodzi soe rude 😅 A co do takich prawdziwych spraw to farbowanie u fryzjera może szkodzić tym składem i smrodem. Ja kupiłam na gemini farbę z naturalnych składników bezpieczna do stosowania w czasie ciąży i zaryzykowałam sama. Powiem że jestem zadowolona z efektu ;):)
 
Jeśli wierzysz w przesady (ja nie) to nie farbuje się bo niby dziecko urodzi soe rude 😅 A co do takich prawdziwych spraw to farbowanie u fryzjera może szkodzić tym składem i smrodem. Ja kupiłam na gemini farbę z naturalnych składników bezpieczna do stosowania w czasie ciąży i zaryzykowałam sama. Powiem że jestem zadowolona z efektu ;):)
Znajoma fryzjerka sama mi wlasnie wczoraj zaproponowała farbowanie, a wie ze jestem w ciąży , dlatego mowie podpytam tutaj co o tym sądzicie ;)
 
reklama
Znajoma fryzjerka sama mi wlasnie wczoraj zaproponowała farbowanie, a wie ze jestem w ciąży , dlatego mowie podpytam tutaj co o tym sądzicie ;)
Dużo się o tym naczytałam i wolałam nie ryzykować zwykłymi farbami. Może jak masz znajoma fryzjerkę to jak kupisz naturalna farbę to zgodzi Ci się nią poprostu zafarbować ☺
 
Do góry