reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
U mnie waga mimo okropecznego apetytu jeszcze jest na minusie [emoji3060] ale coś mi się zdaje, że już niedługo. A brzucha prawie nie mam [emoji19]. Albo oponka wszystko przykrywa, dlatego nawet zdjęcia nie wrzucam bo sam tłuszczyk widać [emoji23]
A jak tam Wasza waga, przytylyscie coś? :>
 
Nie mam jeszcze nic, pewnie po połówkowych zacznę kompletować. Tym bardziej, że nie dostałam jeszcze wypłaty za styczeń z ZUSu, bo kadrowa coś źle wypełniła. Mam nadzieję, że od razu za styczeń i luty teraz dostanę to sobie poszaleje [emoji85].
Od szwagierki będę miała łóżeczko, bujak i trochę ubranek, co prawda po synku ale może coś neutralnego będzie [emoji4].
Kompletuje cię pomału wyprawkę?
 
O tak, wózek i fotelik do auta to największy problem. Chyba na ostatnią chwilę będę kupowała, bo za każdym razem jak zaczynam coś szukać to coś nowego znajduję, oczywiście też droższego [emoji85]
 
Przepraszam Was tu i na zamkniętym ale mam zawirowanie w życiu i jestem w trakcie przeprowadzki dość nagłej i dość szybkiej więc piszę na szybko że nie jestem na bierzaco ani tu ani tam. Trzymam za wszystkie kciuki.
Ja padam na twarz.
Z szybkich wieści to tyle
Trzymajcie się. Przekażcie proszę na zamknietym
 
reklama
Ja ubranek napewno nie kupuje. Będę chodzila do lumpeksow bo tam prawie że nowki sztuki za grosze. A jak mam dać za sukieneczke 70 zł na raz to trochę szkoda. Pewnie kupię raz na jakiś czas coś nowego ale raczej będę się trzymała używanych. My mieszkamy z moją mamą na może 55 m2 i nawet nie wiem gdzie miałabym położyć lozeczko.. Trochę mnie to stresuje bo mamy się wyprowadzić ale chyba do porodu nie da rady.ale staram się nie myśleć o przyszłości. Wózki już zaczęłam oglądać i najbardziej podobaja mi się retro wiklinowe z wielkimi kołami 🥰cena też ładna bo prawie 3 tys i sama nie wiem czy warto 😶
 
Do góry