reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
A jak tam Wasza waga, przytylyscie coś? :>
Moja waga jest na minusie, narazie nic nie przytylam, zobaczymy jak teraz po ndz wizycie ( tak nie mam w domu wagi haha) bynajmniej mój mówił,zeby lepiej nie przytyć tak do 20tyg , a jak u Was ? Jem normalnie, nie ograniczam sie jakos specjalnie, to na co mam ochote to jem 🙈
 
Moja waga jest na minusie, narazie nic nie przytylam, zobaczymy jak teraz po ndz wizycie ( tak nie mam w domu wagi haha) bynajmniej mój mówił,zeby lepiej nie przytyć tak do 20tyg , a jak u Was ? Jem normalnie, nie ograniczam sie jakos specjalnie, to na co mam ochote to jem 🙈
No u mnie waga stoi, ani nie schudłam ani nie przytyłam. I tak właśnie zastanawialam się jak to jest. Bo 17 tydzień, brzuszek jest, a waga stoi.. A jem tak jak przed ciąża, brak jakiś zachcianek, więcej też nie mam potrzeby jeść.
 
No u mnie waga stoi, ani nie schudłam ani nie przytyłam. I tak właśnie zastanawialam się jak to jest. Bo 17 tydzień, brzuszek jest, a waga stoi.. A jem tak jak przed ciąża, brak jakiś zachcianek, więcej też nie mam potrzeby jeść.
Tez się zastanawiałam czy to ma tak wyglądać, ze jakos waga nie idzie w górę tylko maleje
 
Ja przytyłam 2,5kg chociaż nie mam wielkiego apetytu, raczej w normie, staram się na noc przede wszystkim nie jeść więc nie ma źle. W poprzednich ciążach przybrało mi się 13 kg więc oby i teraz było podobnie 🙂
 
Ja mam 100% chłopca, także już kupuję pomału ubranka bo po synku się pozbyłam wszystkiego, także znowu mam frajdę 😂😁 jedyne co mam z większych rzeczy to łóżeczko i wanienkę.. a reszta już na bieżąco ☺️
 
reklama
Ja mam 100% chłopca, także już kupuję pomału ubranka bo po synku się pozbyłam wszystkiego, także znowu mam frajdę 😂😁 jedyne co mam z większych rzeczy to łóżeczko i wanienkę.. a reszta już na bieżąco ☺
Tez będę miała chłopca 🥰 i się nie mogę doczekać zakupów, z tych większych to rodzice i teście chcą zakupić wózek, łóżeczko także milo z ich strony 😊😊
 
Do góry