reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dużo się o tym naczytałam i wolałam nie ryzykować zwykłymi farbami. Może jak masz znajoma fryzjerkę to jak kupisz naturalna farbę to zgodzi Ci się nią poprostu zafarbować ☺
Ona ma swoje farby w salonie, dlatego pytam bo nie wiem czy ryzykować a ma szkolenie pod koniec marca i chciała uzyskać efekt popielatego blondu i zaproponowała mi. Sama sie trochę naczytalam dlatego mam mały mętlik w głowie :/
 
reklama
Dzień dobry Dzień dobry 😘
Witamy w 16 tygodniu
5.2 na plusie 😒
No ale cóż 🤦‍♀️


Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z farbowaniem włosów? Nie ma żadnych przeciwwskazań? Bo po rodzinie pytałam i niektorzy mówią,że można inni ze nie i trzeba sie wstrzymać do końca...
Zabobon ze bedzie rude
Życie... Ogólnie można bez amoniaku
Chyba że będziesz miała tak jak ja... Od listopada nie farbowalam wsumie farbował wczoraj już było 8 raz i żadna farba mi nie łapie począwszy od ogólnie dostępnych kończąc na profesjonalnych
Wczoraj nawet henna poszła no i też szalu niema
 
Dzień dobry Dzień dobry 😘
Witamy w 16 tygodniu
5.2 na plusie 😒
No ale cóż 🤦‍♀️



Zabobon ze bedzie rude
Życie... Ogólnie można bez amoniaku
Chyba że będziesz miała tak jak ja... Od listopada nie farbowalam wsumie farbował wczoraj już było 8 raz i żadna farba mi nie łapie począwszy od ogólnie dostępnych kończąc na profesjonalnych
Wczoraj nawet henna poszła no i też szalu niema
No to zobaczymy jak to bedzie u mnieczy soe przyjmie czy nie :) dziekuje za odpowiedzi
 
Dziewczyny można brać Urosept ziołowy w ciąży?
Obudziłam się rano i po wizycie w toalecie czuję że nam zapalenie pęcherza 😒, oczywiście dużo wody piję, też z cytryną. Chyba brałam ten Urosept w poprzedniej ciąży ciąży ale nie jestem pewna.
 
Dziewczyny można brać Urosept ziołowy w ciąży?
Obudziłam się rano i po wizycie w toalecie czuję że nam zapalenie pęcherza 😒, oczywiście dużo wody piję, też z cytryną. Chyba brałam ten Urosept w poprzedniej ciąży ciąży ale nie jestem pewna.
IMG_20200228_103014.jpg

Ja to lykalam na początku ciazy jak mialam zapalenie pecherza
No i pić hektolitry żurawiny
 
reklama
Do góry