reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Haloo :) ja mam dzisiaj wizytę o 17.
Może wreszcie okaże się tak na 100% czy to chłopak czy dziewczynka... Chociaż po tym USG w szpitalu to straciłam nadzieję ☺
Od kilku dni mam straszne bóle głowy. Myślicie, że paracetamol faktycznie można brać w razie czego? Strasznie się wzbraniam ale dzisiaj mnie tak boli....
 
Haloo :) ja mam dzisiaj wizytę o 17.
Może wreszcie okaże się tak na 100% czy to chłopak czy dziewczynka... Chociaż po tym USG w szpitalu to straciłam nadzieję ☺
Od kilku dni mam straszne bóle głowy. Myślicie, że paracetamol faktycznie można brać w razie czego? Strasznie się wzbraniam ale dzisiaj mnie tak boli....
Doskonale Cię rozumiem, ja też często mam bóle głowy w ciąży i nie za bardzo chciałam brać leki ale sama lekarka powiedziała mi, że paracetamol można i ostatnio uleglam. Niestety, mi to nie pomogło, może za późno wzięłam.
 
Haloo :) ja mam dzisiaj wizytę o 17.
Może wreszcie okaże się tak na 100% czy to chłopak czy dziewczynka... Chociaż po tym USG w szpitalu to straciłam nadzieję [emoji5]
Od kilku dni mam straszne bóle głowy. Myślicie, że paracetamol faktycznie można brać w razie czego? Strasznie się wzbraniam ale dzisiaj mnie tak boli....

Trzymam kciuki za wizytę!!
Paracetamol jak najbardziej można. Lepiej zażyć niż się męczyć. Samopoczucie w naszym stanie jest bardzo ważne. Daj znac po wizycie. Ja mam usg na rozpoznanie płci za tydzień i nie mogę się doczekać. Dziś śniło mi się moje maleństwo, taka śliczna dziewczęca buzia a to był chłopiec [emoji85]
 
Mi się dzisiaj kończy zwolnienie więc jutro się wybieram do lekarza, zaraz po odstawieniu dzieciaków do przedszkola. Wybrałam się wczoraj na małe zakupy ale one tak mnie dalej męczą że zaraz mi się słabo robi... Jakoś nie wskazane mi wędrówki, w kościele ostatnio wytrzymałam całe 20 minut i też wróciliśmy się do domu... Też tak macie ?
 
Mi się dzisiaj kończy zwolnienie więc jutro się wybieram do lekarza, zaraz po odstawieniu dzieciaków do przedszkola. Wybrałam się wczoraj na małe zakupy ale one tak mnie dalej męczą że zaraz mi się słabo robi... Jakoś nie wskazane mi wędrówki, w kościele ostatnio wytrzymałam całe 20 minut i też wróciliśmy się do domu... Też tak macie ?

Co prawdę mecze się dużo szybciej ale nie na tyle żeby nie dać rady np. Zrobić zakupów.
Jak narazie wszystko idzie gładko.
 
reklama
U mnie noc była straszna, bolał brzuszek, takie uczucie pieczenia i klucia.. Narazie leżę i odpoczywam, a popołudniu wizyta, więc zobaczymy co tam dzieje się. Tak ja jestem już w drugim trymestrze, 16 tydzień. A płeć poznaliśmy w 12 tygodniu :)
 
Do góry