reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Zbadal mi dziś tylko szyjke i następne usg za 3 tygodnie. Pytam położnej czy to będzie połówkowe a ona z szydera że jak sama nazwa wskazuje to chyba nie?A ja szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam że chodzi o to ze to połowa ciazy hehehe :D bol podbrzusza dziś był taki hmmm jakby taka kolka mnie złapała po obu stronach jakby w jajnikach. Teraz już nie boli. Ps nawet zdj dziś nie dostałam a narzeczony jaki rozczarowany🤭😳
 
reklama
Ja się tak martwiłam jak to bedzie w ciazy, bo jakies 2 lata temu ginka powiedziala mi, ze mam krotka szyjke i ciezko bedzie utrzymac ciaze i proponowała mi ją „podrasować”. Nie wiem co miala na mysli, ale do niej nie wrociłam i żaden inny lekarz nie potwierdził tego co mówiła przy konsultacjach nawet teraz w ciąży.. Co lepsze ostatnio na prenatalnym usg lekarz powiedział, że mam wyniki jak 15latka i długą zwartą, szyjkę i wg statystyk jestem w5%kobiet ktore na tym etapie na pewno donoszą ciążę do końca :o
Ciekawe czy mi się wydłużyła? [emoji23]
 
Ja się tak martwiłam jak to bedzie w ciazy, bo jakies 2 lata temu ginka powiedziala mi, ze mam krotka szyjke i ciezko bedzie utrzymac ciaze i proponowała mi ją „podrasować”. Nie wiem co miala na mysli, ale do niej nie wrociłam i żaden inny lekarz nie potwierdził tego co mówiła przy konsultacjach nawet teraz w ciąży.. Co lepsze ostatnio na prenatalnym usg lekarz powiedział, że mam wyniki jak 15latka i długą zwartą, szyjkę i wg statystyk jestem w5%kobiet ktore na tym etapie na pewno donoszą ciążę do końca :o
Ciekawe czy mi się wydłużyła? [emoji23]
Haha no nieźle, czyli nie ma się czym martwić i wszystko ok?
 
Zazdro [emoji16]
Ja niby też kładę się do łóżka ok. 22 ale zanim zasnę to na pewno godzina mija. W nocy budzę się kilka razy, żeby się przewrócić na drugi bok bo brzuch mnie boli podczas przewracania to jeszcze zanim się ułożę i znowu zasnę to mija trochę czasu. Później pobudka 6-8 bo mąż do pracy się szykuje i zawsze gdzieś coś stuknie i od razu oczy szeroko otwarte [emoji16]. Niby wstaje z lozka 11-12 ale wcale nie jestem wyspana [emoji19] A wszyscy dookoła mówią, że tyyyle śpię zawsze. Bardziej się wysypiałam kładąc się o 23 i wstając do pracy o 6 niż teraz...
Ja padam do snu około 22 i śpię dosłownie 12 godzin [emoji85][emoji85]
 
Macie zdrowie do spania [emoji85] ja zasypiam około 22-23 i 6-7 rano oczy jak 5zl ale wyspana przynajmniej. Raz mi się zdażyło pójść na drzemkę o 17, zasnęłam o 18 i spałam do 5 rano [emoji28]
 
Macie zdrowie do spania [emoji85] ja zasypiam około 22-23 i 6-7 rano oczy jak 5zl ale wyspana przynajmniej. Raz mi się zdażyło pójść na drzemkę o 17, zasnęłam o 18 i spałam do 5 rano [emoji28]
Kochamy takie drzemki hahahah ♥️♥️ ja śpię od 21 albo 22 (nie daj boże jest po 22 to o zgrozo) i tak do 5.20 bo chłop wstaje to i ja już nie zasne a mój budzik o 5.45. Wstawalam zawsze o 6 ale szef powiedział że mam przychodzić do pracy za 5 a nie za 2.ale i tak przycgodze za 1 albo o równo 7 😁
 
reklama
Ja się tak martwiłam jak to bedzie w ciazy, bo jakies 2 lata temu ginka powiedziala mi, ze mam krotka szyjke i ciezko bedzie utrzymac ciaze i proponowała mi ją „podrasować”. Nie wiem co miala na mysli, ale do niej nie wrociłam i żaden inny lekarz nie potwierdził tego co mówiła przy konsultacjach nawet teraz w ciąży.. Co lepsze ostatnio na prenatalnym usg lekarz powiedział, że mam wyniki jak 15latka i długą zwartą, szyjkę i wg statystyk jestem w5%kobiet ktore na tym etapie na pewno donoszą ciążę do końca :o
Ciekawe czy mi się wydłużyła? [emoji23]
Dlatego nie można słuchać tylko jednego lekarza. Mi na pierwszej wizycie ginekologicznej w wieku 17 lat powiedziała że mam liczne miesniaki ale jeszcze nie urosly na tyle żeby się martwić blablabla a następny ginekolog nawet nic nie zobaczył. Także ciesz się że swojej zwartej i długiej szyjki 🥰♥️ i zapomnij o tamtej 😁
 
Do góry