reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Hej,
Ja dziś byłam na usg w szpitalu, lekarz tylko na szybko sprawdził, czy nie mam TTTS i nara [emoji16] bo studenci czekali.
Ale jak już wyszłam z domu to pojechałam kupić jakieś bluzki, bo ciasno zaczęło się robić [emoji85]. A to jeszcze spacerek po wędliny i soki. I tak się załatwiłam, że teraz leżę i kwiczę. Brzuch znowu się napina, stopy bolą bo zachciało się buty na obcasie założyć po dłuższej przerwie [emoji21]. Do tego chyba ciśnienie jest niskie, bo ledwo oczy otwarte udaje mi się trzymać. A z tego co słyszałam, kilka dni ma tak być...
 
reklama
Hej,
Ja dziś byłam na usg w szpitalu, lekarz tylko na szybko sprawdził, czy nie mam TTTS i nara [emoji16] bo studenci czekali.
Ale jak już wyszłam z domu to pojechałam kupić jakieś bluzki, bo ciasno zaczęło się robić [emoji85]. A to jeszcze spacerek po wędliny i soki. I tak się załatwiłam, że teraz leżę i kwiczę. Brzuch znowu się napina, stopy bolą bo zachciało się buty na obcasie założyć po dłuższej przerwie [emoji21]. Do tego chyba ciśnienie jest niskie, bo ledwo oczy otwarte udaje mi się trzymać. A z tego co słyszałam, kilka dni ma tak być...

Mi też się oczy strasznie kleja, ale przy takiej pogodzie to zawsze więc to pewnie to, odpoczywaj🙂
 
Ja mam dziś według OM 14+3 a według usg 15+2
Dziś w sklepie na zakupach dostałam taka zadyszkę j serce napierdzielało (124 puls) myślałam ze padnę i nie wstanę [emoji15] pierwszy raz mi się takie coś przytrafiło
Looo ale teraz jest wszystko oki ?
dzis też mierzylam ciśnienie a nic takirgo nie robiłam i sama mialam puls 120 i tez nigdy nie mialam tak wysokiego
 
Ja kwas foliowy tak osobno bralam do może 6 tygodnia a potem prenatal uno i duo. A w 13 tygodniu lekarz powiedział że co kwas foliowy miał zrobić to już zrobił i nic nie zmieni. Byłam dzisiaj u dentysty i dzidzia tak mi szala w brzuchu że nawet na bólu się nie skupialam🥰 cudowne uczucie🥰 i jak się nie rusza to aż tęsknię za tym wierceniem się 😁
 
reklama
Do góry