reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Hej. Ja dzisiaj idę na 17 do ginekologa. Strasznie boli mnie podbrzusze dziś. Nie mogę się ani śmiać ani nic. A dziecko się rusza jak szalone. Mam nadzieję że wszystko ok. A lekarz sam mówi czy z szyjka macicy wszystko ok? Bo byłam już na kilku wizytach ale żadnen nie skomentował ani szyjki ani łożyska więc stwierdzam że wszystko dobrze?
U mnie za każdym razem mówi czy coś nie tak czy ok. Na szczescie jesz wszystko w porządku, aczkolwiek troszkę się skrocila dlatego obserwuje i zobaczymy jak na następnej wizycie. Mnie wcześniej też bolało podbrzusze,ale mówił że jeśli nie ma plamienani innych objawow,mam się nie przejmować ani nie stresować bo nie widzi nic nie pokojacego, także myślę że u Ciebie też jest wszystko w porządku, i oby tak było! :)
 
reklama
Hej. Ja dzisiaj idę na 17 do ginekologa. Strasznie boli mnie podbrzusze dziś. Nie mogę się ani śmiać ani nic. A dziecko się rusza jak szalone. Mam nadzieję że wszystko ok. A lekarz sam mówi czy z szyjka macicy wszystko ok? Bo byłam już na kilku wizytach ale żadnen nie skomentował ani szyjki ani łożyska więc stwierdzam że wszystko dobrze?
Byłam na wizycie i lekarz zrobił mi usg dopochwowo, żeby sprawdzic szyjke. Możesz poprosić lekarza, żeby sprawdził, ale jak pewnie nic nie mówi to jest w porządku. Chociaż ja miałam na każdej wizycie sprawdzana i wcześniej wszystko było w porządku.
A jaki to jest ból? Daj znać po wizycie
 
U mnie za każdym razem mówi czy coś nie tak czy ok. Na szczescie jesz wszystko w porządku, aczkolwiek troszkę się skrocila dlatego obserwuje i zobaczymy jak na następnej wizycie. Mnie wcześniej też bolało podbrzusze,ale mówił że jeśli nie ma plamienani innych objawow,mam się nie przejmować ani nie stresować bo nie widzi nic nie pokojacego, także myślę że u Ciebie też jest wszystko w porządku, i oby tak było! :)

A po skróceniu szyjki jaką masz? Mi się trochę wydaje, że mój lekarz panikuje za bardzo, bo mi się skrocila tylko o 2mm
 
A po skróceniu szyjki jaką masz? Mi się trochę wydaje, że mój lekarz panikuje za bardzo, bo mi się skrocila tylko o 2mm
Mi też o 2mm , i powiedział że to nie jest nic tak bardzo strasznego, i właśnie mój nie panikuje, prędzej to ja bym panikowala, a jestem spokojniejsza że nic się nie dzieje,odpoczywam
 
Jak będę miała siłę to pozniej zrobię zdjęcie [emoji6] póki co, to z łóżka sie nie ruszam. Napina mi się, to takie nieprzyjemne uczucie, co prawda dziś już mniej ale wczoraj to się przestraszyłam bo tak mnie chwyciło, że póki nie zasnęłam to bolał mnie od tego napięcia.
Pokaż swój z blizniakami[emoji3059] a jak czuć ten twardniejacy brzuch? Że taki napięty czy co?
 
Jak będę miała siłę to pozniej zrobię zdjęcie [emoji6] póki co, to z łóżka sie nie ruszam. Napina mi się, to takie nieprzyjemne uczucie, co prawda dziś już mniej ale wczoraj to się przestraszyłam bo tak mnie chwyciło, że póki nie zasnęłam to bolał mnie od tego napięcia.

Mi również napina się brzuch i trochę robił się twardy, więc mój lekarz przepisał mi nospe forte 3x dziennie. Więc myślę, że mozesz sobie nospe pić :)
 
Mi również napina się brzuch i trochę robił się twardy, więc mój lekarz przepisał mi nospe forte 3x dziennie. Więc myślę, że mozesz sobie nospe pić :)
Tylko trochę to jest niepokojące, że tak wcześnie zaczynają się takie problemy. A co Tobie lekarz powiedział na te napinanie brzuszka?
 
reklama
Tylko trochę to jest niepokojące, że tak wcześnie zaczynają się takie problemy. A co Tobie lekarz powiedział na te napinanie brzuszka?

Mi się trochę skrocila szyjka macicy, ale napinaniem, żeby się nie denerwować. Najlepiej jak masz kontakt telefoniczny ze swoim lekarzem to zadzwoń do niego :) ja z każdą głupota dzwonię, ale przynajmniej jestem spokojna :)
 
Do góry