reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Też miałam ostatnio napad migreny, cztery dni się męczyłam. Wzięłam Max. 4 tabletki na dobę. Czailam się czy wziąć czy nie i dlatego ten ból się tak rozwijał. To była masakryczne 4 dni :(
O kurcze. A ja tu sie balam dwie na dobe brac 😂
Dzieki !
Dzisiaj juz mi glowa nie pęka ufff
 
reklama
Witajcie :) dziś miałam wizytę i badania genetyczne wszystko w porządku i nawet lekarz stwierdził już płeć maluszka Będzie to - synek :) A jestem 13tc4d to moja pierwsza ciąża i cieszę się jak małe dziecko
Ojej Gratulacje 🥰 ja dziś 13 tc 5d i popołudniu badanie genetyczne. Mam cicha nadzieję że też dowiem się jaka płeć 😍
 
Łącze sie z toba w bólu [emoji10]
Lekarz powiedział ze dwa razy widział dziewczynke no ale na tym etapie sa często pomyłki dlatego zapisalam sie na 12 marca na 3 d i mam nadzieje ze wtedy bede miec pewnosc. Choć szczerze moj najmłodszy do 30 tyg byl dziewczynka. Trafiła do szpitala a tam lekarz zdj jajek mi pokazuje [emoji50]szok. Ale ten lekarz co chodze prywatnie na usg robi dokladnie i jemu ufam.
Powodzenia na wizycie [emoji177]

Jak ja Wam zazdroszczę ze już na prenatalnych znacie płeć [emoji85] jeszcze 3 tyg muszę czekać aż się dowiem w 16tc
 
reklama
Do góry