reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

To normalny zdrowy objaw 😄 radocha! Też to mam. Po pierwszym trymestrze strach minął i teraz ciesze sie pełną gębą 😄 szukam, patrze, a to a tamto szoook 😃 mój już nie moze nadążyć za mną 😎
 
reklama
Łącze sie z toba w bólu [emoji10]
Lekarz powiedział ze dwa razy widział dziewczynke no ale na tym etapie sa często pomyłki dlatego zapisalam sie na 12 marca na 3 d i mam nadzieje ze wtedy bede miec pewnosc. Choć szczerze moj najmłodszy do 30 tyg byl dziewczynka. Trafiła do szpitala a tam lekarz zdj jajek mi pokazuje [emoji50]szok. Ale ten lekarz co chodze prywatnie na usg robi dokladnie i jemu ufam.

Koleżanka miała podobnie, do 34 miała być dziewczynka a prawie na koniec się okazało ze jednak są klejnoty 🤭
Już się doczekać nie mogę żeby potwierdzić moje przeczucia 🥰
 
Fajnie, że jeszcze nas przybywa😃ja tez chyba nieliczna na płeć jeszcze dlugo będę czekać. Jestem po prenatalnych i ani słowa na temat płci ja tez nie dopytalam wiec pewnie na połówkowych dopiero sie dowiem
 
A ja sie nie dopytywalam i sama zaczęła 😊 bo szczerze to watpilam że mi coś powie w 13tym tygodniu, a tu proszę. Ale i tak czekam na kolejna wizytę żeby mieć już pewność ☺
 
Wydaje mi się jak jak lekarz ma super sprzęt to powie na 99% trafnie ale przy słabszym to loteria.

Zgadzam się, przy dobrym sprzęcie i lekarzu raczej rzadko o pomyłkę. Ja chodzę akurat prywatnie, 2 razypoznałam płeć w 13 tygodniu i się sprawdziło teraz trzeci raz potwierdzony 2 krotnie 😉 a jestem w 16 tygodniu.
 
Dziewczyny a mi brzuch dalej nie rosnie :( 16 tydzień i tylko wieczorem mi wypycha a na lezaco plaska jak deska. Ja tak marzę o tym brzuszku a tu nic!
 
Dziewczyny a mi brzuch dalej nie rosnie :( 16 tydzień i tylko wieczorem mi wypycha a na lezaco plaska jak deska. Ja tak marzę o tym brzuszku a tu nic!
No ja też wieczorami to mam spory ten brzuszek A rano jak się budzę To w sumie nie widać tego brzuszka za bardzo. No ale mamy czas :D. Ja jeszcze nic nie przytyłam, jestem ciekawa ile będzie na + na koniec ciąży. W pierwszej miałam +12kg
 
reklama
To normalny zdrowy objaw 😄 radocha! Też to mam. Po pierwszym trymestrze strach minął i teraz ciesze sie pełną gębą 😄 szukam, patrze, a to a tamto szoook 😃 mój już nie moze nadążyć za mną 😎
Ja tak samo co chwile oglądam jakieś ubranka i akcesoria, juz teraz internet wie co mnie interesuje i pelno reklam zwiazanych z dziecmi mam :D. Już nawet zamówiłam kombinezon dla córki ( Ciekawe czy faktycznie będzie córka 😂), rajstopki, czapkę. Ale to tylko dlatego, że upolowalam na promocji tak więc...trzeba było kupic😁. A kombinezon taki cudowny, mięciutki i cena z 129 zł na 29zl.
 
Do góry